Comentarii (1299)
maresal30
maresal30  •  10 Mai 2015, 22:57
Postat de benise pe 10 Mai 2015, 22:55

Galca ești un mare nemernici! De ce nu pleci mă!

descavvv ma ,de aia e un mare slav

randoom_._
randoom_._  •  10 Mai 2015, 22:57
Postat de a.c.a.b_st pe 10 Mai 2015, 22:55

asta nu-i Steaua fratilor...

macar bine ca ne-am apropiat la un punct de primul loc:))) am recuperat un punct intr-o etapa. mai raman 3:)_

nebraska
nebraska  •  10 Mai 2015, 22:57
Postat de oviatapentrusteaua pe 10 Mai 2015, 22:55

*** in PDL si clubul ei corupt Tg Mures.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pbogdan
pbogdan  •  10 Mai 2015, 22:57
Postat de a.c.a.b_st pe 10 Mai 2015, 22:55

asta nu-i Steaua fratilor...

Da, nu meritam titlu. Dar si asa... tot am dat 6 boabe lui Dinamo :))))

resita33m
resita33m  •  10 Mai 2015, 22:57

Multumim Chiajna!

asc21
asc21  •  10 Mai 2015, 22:56

Daca pierde ASA, pierde si Steaua. Nu va mai agitati, jocurile sunt facute deja.

benise
benise  •  10 Mai 2015, 22:56

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Mai 2015, 22:56

cojococaru nu are ce cauta la steaua ,vinde pleaca *** gigi

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

laluly_florin
laluly_florin  •  10 Mai 2015, 22:56
Postat de eugen76_pan pe 10 Mai 2015, 22:56

iar e doliu pe futuica_gsp P:)))))))))

corect!!!!

randoom_._
randoom_._  •  10 Mai 2015, 22:56
Postat de eugen76_pan pe 10 Mai 2015, 22:55

hahahaha..comentatorul de la digi pe post de bufon hahahaha era disperat ca nu s-a dat penalty in careu :))))))))))))))))))))))))))))0

pai nu tu spuneai bai *** ca da gol Steaua in ultimele minute?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • •••
  • 130
Comentează