Comentarii (1299)
tazdevil
tazdevil  •  10 Mai 2015, 22:50
Postat de madalin_eivissa pe 10 Mai 2015, 22:48

ASA 65 PUNCTE , fcsb 64 puncte

sINGURUL PLUS.......ACUM SI LA UN EGAL AL asa ului avem sanse....dar de unde!!!!!!Daca in seara asta n-am batut.......vai Steaua noastra!!!!!!! In fine,SEMPRE SVPERIORI,FORZA STEAUA si ***!!!!!!!!Asta conteaza!!!!!!!!!!!!:D Seara placuta tuturor si scuze pentru ultimul, post,mi-am amintit si eu de vremurile bune,cand astea chiar contau......:D

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

faxx
faxx  •  10 Mai 2015, 22:50
Postat de antreprenor pe 10 Mai 2015, 22:47

rad cu lacrimi :)))))))))))

pai asta-i circ total =)))

asc21
asc21  •  10 Mai 2015, 22:50

Sa vedeti arbitraj in meciul cu Brasov :))

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  10 Mai 2015, 22:49
Postat de eugen76_pan pe 10 Mai 2015, 22:48

o sa vina golul fcsb-ului cat de curand..o sa vedeti

NU VINE MAH NIMIC STAI LINISTIT E BLAAAAAAAAAAAT:):)

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Mai 2015, 22:49

sta asta 5 minute jos

raducioiu80
raducioiu80  •  10 Mai 2015, 22:49
Postat de rsalexander pe 10 Mai 2015, 22:47

Esti un amator daca nu-ti poti explica. Ai fost pe alta planeta in ultimu' an? N-ai vazut ce jucatori a vandut Steaua si ce a adus? Nu vezi ca nu mai rezista un meci intreg la intensitate maxima?

exact asta spuneam, a vandut tot si a ramas cu ciurucurile. vor mai lua bani doar pe varela, restul sunt buni de adunat corcoduse.

madalin_eivissa
madalin_eivissa  •  10 Mai 2015, 22:49

5 MINUTE AU MAI RAMAS !!

rsalexander
rsalexander  •  10 Mai 2015, 22:49

Deci pur si simplu imi e scarba. Ce *** de jucatoare..

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Mai 2015, 22:49

steaua nu are conditie fizica,deloc,s-a dus era neubert

blacksun_14
blacksun_14  •  10 Mai 2015, 22:49

asa ceva...

  • 1
  • •••
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • •••
  • 130
Comentează