Comentarii (1299)
maresal30
maresal30  •  10 Mai 2015, 23:26
Postat de a.c.a.b_st pe 10 Mai 2015, 23:22

pana nu se pronunta o instanta,pot spune multi,orice...vorbele astea sunt egale cu zero..asa a fost si cu sigla..si uite ce a iesit...

palmaresul il au generatiile de jucatorii ,nu becali sau armata,dar si fara ,,marca steaua ,,situatia la club este destul de proasta

oviatapentrusteaua
oviatapentrusteaua  •  10 Mai 2015, 23:25

A vorbit viceprimarul Maior urmarit penal pt finantarea ilegala a lui Tg Mures. IN CE TARA DIN UE ATI AUZIT VOI UN VICEPRIMAR VORBIND DE ECHIPA LUI SA FIE CAMPIOANA? Doar in Coreea de Nord, in Europa nu exista asa ceva.

adriann_
adriann_  •  10 Mai 2015, 23:24
Postat de daniel_daniel00 pe 10 Mai 2015, 23:21

Unde au palmaresul, il tine Boroi intr-o cutie?Din pacate ne meritam soarta, daca ajungem sa credem ca palmaresul e bun patrimonial si se vinde ca un sac de cartofi nu mai e nimic de zis...

Nu e pe crezute, e dupa lege. Vezi ca la Oltchim administratorul judiciar a scos palmaresul la licitatie. Asta ca sa intelegi mai bine ce prostii vorbiti voi stelistii pe-aici.

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  10 Mai 2015, 23:22
Postat de daniel_daniel00 pe 10 Mai 2015, 23:21

Unde au palmaresul, il tine Boroi intr-o cutie?Din pacate ne meritam soarta, daca ajungem sa credem ca palmaresul e bun patrimonial si se vinde ca un sac de cartofi nu mai e nimic de zis...

pana nu se pronunta o instanta,pot spune multi,orice...vorbele astea sunt egale cu zero..asa a fost si cu sigla..si uite ce a iesit...

zecs93
zecs93  •  10 Mai 2015, 23:19
Postat de fangigi pe 10 Mai 2015, 23:19

Auzi ca i-a si bagat gigi in sedinta pe ***!:))))

a hotarat sa-i mute in alt tarc =)))

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  10 Mai 2015, 23:18
Postat de maresal30 pe 10 Mai 2015, 23:16

o sa fie o p ,totul este regizat pt distrugerea *** de catre armata

nu vad logica maresale...ei spun ca au si palmaresul(aici inca nu-inimic clar)..deci,daca ai si sigl,si palmaresul,nufaci scandal tată..vinzi imediaat,se gaseste cumparator..

jim_raynor
jim_raynor  •  10 Mai 2015, 23:18

jucatorii l-au lucrat pe galca! sunt asteptati la resedinta domnului "anamaria prodan" la un gratar

adriann_
adriann_  •  10 Mai 2015, 23:17
Postat de maresal30 pe 10 Mai 2015, 23:16

o sa fie o p ,totul este regizat pt distrugerea *** de catre armata

Armata l-a facut, armata il termina.

jim_raynor
jim_raynor  •  10 Mai 2015, 23:16
Postat de oviatapentrusteaua pe 10 Mai 2015, 23:13

Becali a vandut in puscarie titlu mafiei politice care finanteaza T

e om de afaceri, la cate titluri a cumparat s-a gandit sa mai vanda din ele .:))))))))))) "sa vina banii la tatutzu"

zecs93
zecs93  •  10 Mai 2015, 23:14

pai nu la luat S.R.L-ul ala din Chiajna ???

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 130
Comentează