Comentarii (1096)
1425838917717550
John Milne  •  01 August 2015, 23:20

Mircea pleaca in mm la culcare . Nu te-ai saturat cate pli ai luat astazi ?

chronic
chronic  •  01 August 2015, 23:19
Postat de a.c.a.b_st pe 01 August 2015, 23:15

Bă,pe bune,nu-i penibil Decebal ăla? *** rapidist..:))))

in afara de stanciu numia antistelisti. a inceput sa imi fie gretza de emisiuena asta

samertx
samertx  •  01 August 2015, 23:19
Postat de inginerul_reloaded pe 01 August 2015, 23:15

albitru ***

Păi Brad e albitru, nu arbitru, că ne este și nici n-a fost.

bakunin
bakunin  •  01 August 2015, 23:19
Postat de us27mereusuperiori pe 01 August 2015, 23:17

Ala este Alpin AL exandru PIN tilie din Turda! Sotia Edith e plecata la rude in Ungaria si mosul se plictiseste singur acasa!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chronic
chronic  •  01 August 2015, 23:18
Postat de us27mereusuperiori pe 01 August 2015, 23:17

Ala este Alpin AL exandru PIN tilie din Turda! Sotia Edith e plecata la rude in Ungaria si mosul se plictiseste singur acasa!

dupa nickul tau mi-am dat seama cate titluri avem. ms ca uitasem....le-am pierdut sirul.....steaua 26 de titluri....uiiiiiiiiiiiiiiiii

blacksun_14
blacksun_14  •  01 August 2015, 23:18

Iancu nu trebuie sa lipseasca de pe banca cu partizan.Iti poate intra oricand si te poate califica.Sper sa nu mai greseasca radoi si sa-l lase in afara lotului.Desi dupa cum l-a laudat astazi, cred ca va fi sigur pe banca

bakunin
bakunin  •  01 August 2015, 23:18
Postat de John Milne pe 01 August 2015, 23:16

Stanciu este singuru' din studio care are comentarii mai bune . Decebal e plin de oftica *** .

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 23:17
Postat de chronic pe 01 August 2015, 23:16

ia uite ba...***....mai invata sa scrii *** prietene c ate faci de ras pe aici

Ala este Alpin AL exandru PIN tilie din Turda! Sotia Edith e plecata la rude in Ungaria si mosul se plictiseste singur acasa!

60old
60old  •  01 August 2015, 23:17

Acum se vorbeste de arbitru dar parca inaintea meciului toti antistelistii o puneau de un blat. Cu ei oricum o dai, Steaua este mereu avantajata, de FRF, de DNA, de LPF, de UEFA, de ......

chronic
chronic  •  01 August 2015, 23:17
Postat de a.c.a.b_st pe 01 August 2015, 23:15

Bă,pe bune,nu-i penibil Decebal ăla? *** rapidist..:))))

domnule l-a atins in careu. e penalti!!!! deci tudor a avut si o maniera de arbitraj pro steaua....d-aia in primele 25 min aveam 3 galbene...mijlocasii centrali si un fundas.....adica tudor ne-a dat galbene sa ne motiveze

  • 1
  • •••
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • •••
  • 110
Comentează