Comentarii (1096)
chronic
chronic  •  01 August 2015, 23:08

deci ii auziti p-astia??? il atinge cu piciorul stang!!! adica orice contact in careu e penalti. nu ai voie sa atingi adversarul inc areu!!! jucam baschet doamnele si domnilor!!!

inginerul_reloaded
inginerul_reloaded  •  01 August 2015, 23:07

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 23:07
Postat de zidane92 pe 01 August 2015, 23:06

Stie toata lumea ca ala e rapidist,mironica nu e dinamovist,e stelist ,a lucrat la stelei dar are ciuda pe gigi ca i-a scos de la *** emisiunea cu banciu atunci ,macar pe decebal il inteleg el iubeste o echipa sincer si dezinteresat nu e ca *** celelate dupa banii finantatorilor,pai moraru era cel mai mare dinamovist cand era borcea,dupa aia s-a facut stelist cand a cotizat gigi vasluian cand a cotizat porumboiu apoi din nou stelist si acum din nou dinamovist de cand ii da negoita 2 galeti de vopsea !

Du-te ba la tara de aici. Mironica mi-a fost vecin este dinamovist fanatic! Ne spui noua in Bucuresti cum stau lucrurile! :))))))))))))))

inginerul_reloaded
inginerul_reloaded  •  01 August 2015, 23:07

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 August 2015, 23:07
Postat de zidane92 pe 01 August 2015, 23:06

Stie toata lumea ca ala e rapidist,mironica nu e dinamovist,e stelist ,a lucrat la stelei dar are ciuda pe gigi ca i-a scos de la *** emisiunea cu banciu atunci ,macar pe decebal il inteleg el iubeste o echipa sincer si dezinteresat nu e ca *** celelate dupa banii finantatorilor,pai moraru era cel mai mare dinamovist cand era borcea,dupa aia s-a facut stelist cand a cotizat gigi vasluian cand a cotizat porumboiu apoi din nou stelist si acum din nou dinamovist de cand ii da negoita 2 galeti de vopsea !

Te contrazic.Mironica este dinamovist,a recunoscut-o chiar el,pen contul de FB,intr-o discutie pe care am purtat-o dupa meciul retur cu Trencin.

bakunin
bakunin  •  01 August 2015, 23:07

zidane, acum serios, e corect ca un ziarist sa fie fan pe fatza al unei echipe?

1425838917717550
John Milne  •  01 August 2015, 23:07

A intrat si Caracal aka Samertx sa abereze .

inginerul_reloaded
inginerul_reloaded  •  01 August 2015, 23:07

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chronic
chronic  •  01 August 2015, 23:07
Postat de zidane92 pe 01 August 2015, 23:06

Stie toata lumea ca ala e rapidist,mironica nu e dinamovist,e stelist ,a lucrat la stelei dar are ciuda pe gigi ca i-a scos de la *** emisiunea cu banciu atunci ,macar pe decebal il inteleg el iubeste o echipa sincer si dezinteresat nu e ca *** celelate dupa banii finantatorilor,pai moraru era cel mai mare dinamovist cand era borcea,dupa aia s-a facut stelist cand a cotizat gigi vasluian cand a cotizat porumboiu apoi din nou stelist si acum din nou dinamovist de cand ii da negoita 2 galeti de vopsea !

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jim_raynor
jim_raynor  •  01 August 2015, 23:07
Postat de luciann pe 01 August 2015, 23:02

Batin a simtit mana si s-a trantit! La hent a fost involuntar si nu se dadea!

asa Lucica! mai cu tupeu! ti-am zis sa n-ai emotii cand va arbitreaza bradpit tudor!

  • 1
  • •••
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • •••
  • 110
Comentează