Comentarii (1096)
saviola2_8
saviola2_8  •  01 August 2015, 23:04

NICI VORBA DE PENALTIURI! la batin umar la umar! la rapa hent cu mana de sprijin, NU E PENALTY, O SA VEDETI PAREREA UNOR ARBITRI! daca ala a fost penaly steaua de ce nu a primit penalty cu *** mures acasam la hentul lui sepsi? ha!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dinamovist_romanizat
dinamovist_romanizat  •  01 August 2015, 23:04

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

chronic
chronic  •  01 August 2015, 23:04
Postat de mitroi2008 pe 01 August 2015, 23:02

Hai s-o lasam mai moale cu penalty-urile! N-a fost nimic clar. Sezonul trecut, in retur, am avut cel putin 5-6 penalty-uri neacordate, mari cat roata carului!

unde au fost ba cand am avut 10 penaltiri calre ca lumina zilei returul trecut??? acolo nu au mai vazut penaltirui...***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 23:04
Postat de teo94_rapid pe 01 August 2015, 23:03

Decebal e doar realist, s-o fi saturat si el de cat a furat/trisat/blatuit o anumita echipa in toata istoria ei.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 August 2015, 23:03

Ambele faze au fost penalty-uri cât se poate de clare.Multumim Tudor!!! :)))

teo94_rapid
teo94_rapid  •  01 August 2015, 23:03

Decebal e doar realist, s-o fi saturat si el de cat a furat/trisat/blatuit o anumita echipa in toata istoria ei.

chronic
chronic  •  01 August 2015, 23:03
Postat de luciann pe 01 August 2015, 23:02

Batin a simtit mana si s-a trantit! La hent a fost involuntar si nu se dadea!

clar. primul nu e penalti niciodata. e duel in careu .... iar la hent no comment....e asa clara faza

mitroi2008
mitroi2008  •  01 August 2015, 23:02

Hai s-o lasam mai moale cu penalty-urile! N-a fost nimic clar. Sezonul trecut, in retur, am avut cel putin 5-6 penalty-uri neacordate, mari cat roata carului!

bakunin
bakunin  •  01 August 2015, 23:02
Postat de inginerul_reloaded pe 01 August 2015, 23:02

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

inginerul_reloaded
inginerul_reloaded  •  01 August 2015, 23:02

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • •••
  • 110
Comentează