Comentarii (1096)
chronic
chronic  •  01 August 2015, 22:36
Postat de daweroirl pe 01 August 2015, 22:35

molodovenii astia sunt sterili la fotbal precum barbatii lor la sex de la atata alcool iar *** ...

bune modovencele ce-i drept ;)

utraian
utraian  •  01 August 2015, 22:35
Postat de us27mereusuperiori pe 01 August 2015, 22:30

Deci Armata vrea binele clubului! Bravo esti istet foc!

de parca vorbesc cu un fraier. Prietene, stim toti ca "Armata" face ce face. Dar armata e? Sau niste hoti de 3 lei care vor ceva spaga? ca altfel lasa stadionul in paragina sau ce? Am vazut cum e Ghencea.... Totul a fost orchestrat, tot scandalul asta. am fost pe faza. Steaua mergea ok, suporterii veneau la stadion , Gg de-abia iesise. Pute a complot

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 August 2015, 22:35

Doar marile echipe italiene sunt in stare marcheze la inceput,si sa apere avantajul pana la sfarsitul partidei.

daweroirl
daweroirl  •  01 August 2015, 22:35

molodovenii astia sunt sterili la fotbal precum barbatii lor la sex de la atata alcool iar *** ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 22:35
Postat de utraian pe 01 August 2015, 22:31

care armata?

Aia din Coreea de Nord. In rest nu cunosc alta tara in care Armata detine marci in fotbalul profesionist. Citeste ce scrie pe wiki despre Partizan Belgrad: " in anii '50 clubul a devenit 100% indepedent fata de armata sarba" ! Deci Partizan de 60 de ani este desprinsa total de generali si armata si la noi Oprea UNPR Boroi si Talpan vor modelul Nord Coreean!

babahuda
babahuda  •  01 August 2015, 22:34

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

babahuda
babahuda  •  01 August 2015, 22:32
Postat de bakunin pe 01 August 2015, 22:30

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  01 August 2015, 22:32

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

oricare
oricare  •  01 August 2015, 22:32

bakunin
bakunin  •  01 August 2015, 22:32

inca un penalty! intrati in teren, minunati botosaneni! strabunii vostri au inceput rascoala din '07

  • 1
  • •••
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • •••
  • 110
Comentează