Alte știri din fotbal
Echipa care a făcut ofertă pentru Darius Olaru
0
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului
1
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru anunță: „Mai avem un viitor David Matei la Steaua!” + Secretul ascensiunii fulminante a craioveanului: „Asta trebuie făcut”
13
Știri din fotbal internațional
Cine transmite la TV Mexic - Africa de Sud și Coreea de Sud - Cehia, primele două jocuri de la CM 2026
0
„Răzvan Lucescu, vândut!” » Vor să-i plătească lui PAOK clauza de reziliere de 4 milioane de euro
2
Alvaro Arbeloa și-a găsit echipă, după despărțirea de Real Madrid
0
Mexic – Africa de Sud » Așteptarea a luat sfârșit: începe cel mai mare Campionat Mondial din istorie! Reporterii GSP transmit din Ciudad de Mexico
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
La iarna ne trebuiesc 2,3 mijlocasi de valoare peste ce avem in "cotetz " Curtean , Elton , Lazar, Serban si ne mai trebuie un virf sa ii faca concurenta lui Tucudean sau de ce nu sa fie peste el ca valoare . Atit .
pai cand pierdeati 7 meciuri la rand erati tristi dar tot ...cunoscatori ,cand castigati ,chiar jucand slab ,stil italian ,nu sunteti multumiti ,stilul romanesc ,Dumnezeu va mai intelege ...ca deh ,asa-i romanul ,si sarac ,si cu pretentii !stiu ,iar nu am dreptate ...:))
Momentan sunt departe de Bucuresti dar cine stie :) Ms oricum de invitatie.
Te-au luat de cap gândurile? Filosofice?
chiar nu e cine stie ce antrenor. un pic mai slab decat panarama aia de la voi. astia sunt antrenori ?
E cineva aici care nu e multumit ca Dinamo nu joaca de cupe europene !! Sa vezi si sa nu crezi !! Pai ba baiatule uite-te mai bine ce mijloc avem noi si ce mijloc au alte echipe din fatza noastra mai intai de toate .
NB
Io v-am lasat . Ma bag "Under the dome" . Hai pa!
si cati mari mimamovisti ziceau ca asta nu e antrenor ,numai cunoscatori ,asa-ti dai seama cat si cum se pricep unii ...ca deh ,gura bate churu ,e o vorba veche ,latrai sunt si or fi mereu ,nu degeaba ii vezi si pe paginile Stelei mereu ,latrand ...a paguba ,pai cand nu-ti intelegi propriul antrenor ,echipa ,ce vrei sa le mai ceri !? trist ...
Nevermind, te invit si pe tine la o bere!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.