Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Scandal la finalul semifinalei Anglia - Argentina! Jude Bellingham și-a pălmuit un adversar
0
Messi a emoționat-o până la lacrimi » Momentul surprins de camerele TV
0
Harry Kane: „Să pierdem în felul acesta este pur și simplu devastator”
0
„E un mare idiot!” » Costi Mocanu îl jignește, după Anglia - Argentina
4
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Mai mare dragul sa te fi uitat la tragerea la sorti pe Digi cu Galca, Prodan si balaci invitati. Acum am parte de Vama Chiuveta si looser-ul de Radulescu. Chiar a zis prodan la sfarsit: " Poate ne invitati mai des aici". Ar fi ceva ca digi sa invite astfel de fosti jucatori si nu indivizi gen Vama, Radulescu, Geambasu ai alti looseri.
:)) Rasul curcilor...Sa te bata Viitorul acasa e jenant...
A fost doar...optimist omul! Atata tot! Acum nu trebuie sa-i taiem capul!
Dak lua Steaua bataie dadea naiba interviu cu piturca si il suna pe iordanescu . " Domnule Iordanescu cum vi sa parut meciu" :)))
Ba, ai sa razi, dar Steaua a furat ! Dinamo avea planificat un sut pe meci, dar ala trebuia sa vina in min 75 si bateau cu 1-0. A vorbit Gigi cu arbitri sa ii lase sa dea gol din ofside in prima repriza, sa aiba Viitorul timp sa intoarca. Mai era unul pe aici care spunea ca a facut Dinamo blat acum sa ii dea punctele lui Viitorul si ca o sa castige in Ghencea, ca e manevra pt Hagi facuta de Gigi. Nu stii tu d-astea.
numai marfa buna oaie daca vrei iti dau si tie de martisor noi dam mure oilor impreuna spre reconstructie...... cu rotariu de la manchester
N-o mai da aiurea ca n-a fost offside. Poti sa te legi de alte chestii, ca ai de unde dupa un meci ca asta.
unico_biancorossi le dam de le suna apa in cap. doar printr-un miracol nu va fi scorul etapei. 23 Februarie 2014, 01:18 • unico_biancorossi (2729 comentarii) Postat de haidinamooo pe 23 Februarie 2014, 10:24 4-0 le dam 5. in prima repriza. 23 Februarie 2014, 11:02 __________________________________________________ : ))))))))))))))))))))))))))))))) : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))) : )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Ai dreptate, tu ai spus multe; de nici tu nu le mai poti tine socoteala... Daca ai comenta mai putin, mai ales atunci cand bati campii, ai fi mai castigat. Vorbeste mai putin si ceva mai la obiect; asta este calitatea oamenilor cu adevarat destepti. Peace!
blaturi ... hotii ... valiza epo ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.