Alte știri din fotbal
Continuă transferurile pe axa FC Dinamo - CS Dinamo » Ionuț Chirilă îl aduce pe jucătorul mult dorit
0
Angajatul lui FCSB și un fost patron de club, în spatele dubelor cu mesaje conspiraționiste din fața Palatului Parlamentului
9
Suporterii au fondat un club în Liga a 4-a, după ce echipa orașului a intrat în faliment: „Am preluat un nume, o stemă și responsabilitatea de a le onora”
1
Daniel Bîrligea a decolat azi spre Italia cu lacrimi în ochi: „Sper să nu fi dezamăgit pe nimeni”
29
Știri din fotbal internațional
Zeljko Kopic aduce deocamdată un singur colaborator de la Dinamo la Cracovia
1
A revenit la antrenamente înaintea returului cu Ararat
0
Aston Villa, la un pas de transferul lui Nicolas Jackson » Chelsea îl vinde pe senegalez cu 70 de milioane de euro
0
Și ei l-au vrut pe Bîrligea! Nu doar Frosinone a fost pe urmele atacantului
4
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Prețuri carburanți, miercuri, 26 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Momentul în care drona de pe plaja din Olimp a fost detonată chiar printre ...
Libertatea
Dinamo trebuie sa alerge de doua ori mai mult decit astia pentru ca echipa lor e mai omogena , mai experimentata in Europa si cu o calitate individuala a jucatorilor in favoarea lor . In plus au un antrenor caruia ii place fotbalul ofensiv . Sper ca Multescu sa fie mai inteligent ca omologul .
Deaia se chinuie Reghecampf sa o imbrace pe cap de palmier in aur? Aiurea, Mitica si-a dat seama, asa ca efortul a fost in van. Apropo, misto poza...erai la cersit sau la ciordeala?
COURRVA TOT COURRVAA RAMANE , POTI SI-N AUR SA O IMBRACI...
ba fraiere noi am luat de la shalke 3 , voi luati 5 de la petrolul,,,,,e o diferenta ,,,nu
sunt pe 10 ca le considera gsp-ul un unct azi cu petrolul. ei au 8 puncte, nu 9. in realitate sunt pe 13.asta daca nu tinem cont ca aia de la chiajna au 3 restante, in care daca ar castiga macar 3 uncte ar fi peste ei
Da, acum apare stema lui Dinamo :))
Vom vedea...sper ca te gasesc aici peste 2 ore!
Oricat s-ar termina meciul, nu voi face misto de voi, precum ati facut voi de Steaua in meciul cu sasalaii.
Apropo de comedie: uita-te pe clasamenul de la GSP ca deja ati ajuns pe locul 10. Si nici n-a inceput meciul !!!
Cu toţii vedem bine! În avatar apare Emerich Jenei, iar la emblema echipei favorite, stema lui CFR Cluj!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.