Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Daca e criza ce sa faci :)) Alta data Dinamo dadea pe un jucator ca Miranda sau Torje cat bugetul de acum pe tot sezonul (cu apartamentul lui Dudu cu tot ) ... Vaslui ii dadea lui Adailton 400 de mii la zi , nu la 5 luni :)) Marele Rapid avea cei mai mari boieri din Liga 1 ... Julio Cesar si Joao Paolo ... Trebuie o criza ca oamenii sa fie mai cumpatati ...
Acei suporteri dinamovisti vor sa scoata in evidenta ca Steaua e blatista ! Nici vorba , atat a putut astazi ! Sa nu uitam ca, jucatorii stelisti si-au propus sa termine acest campionat fara infrangere ! Meciul a fost pe bune ! Garantat !
Bravo, Reghe. Esti cel mai bun. Moare dusmanii ca n-are valoarea ta.
Stimati "colegi" trebuiesa fiti constienti ca toata aceasta tevatura cu scandalul intern de la Vaslui, si cu echipa de juniori a fost doar praf in ochii d0bit0cilor. Cei care ati pariat pe Steaua , va rog renuntati la acest viciu si inchideti-va conturiel pe site-urile de specialitate. Va multumesc.
Apoi doua deplasari la Concordia si Brasov.....uuuups ... :)
stai linistit cu Astra a ta ca nu vine nicaieri :))))))
aparare vraiste, fara szukala, cu lato si prepelita... deranj mare pe acolo. dinamo insa nu va avea parte de asemenea bucurii in cupa... :)))
perfect zici...!blat nesimtit...sa le fie rusine tuturor conducatorilor din fotbalul asta murdar!se mai plang ca ei doar baga bani...un blat de genul asta si si+au scos banii pentru intreg sezonul.nu se merita nici sa te uiti la tv ,pt un astfel de fotbal..rusine!!!!
Reghecampf autointitulat ``cel mai bun`` e de fapt un nesimtit ordinar.Acum o sa dea vina pe ploaie ? Ar fi bun sa antreneze trei echipe odata.Echipa scolii copilului sau ,echipa puscariasilor blatisti si Steaua.
Mama...cat de mandru sunt ca in minutul 80 am pariat me Vaslui. Vazusem doar 10 minute din meci si niste faze suspecte in care apararea Stelei invita atacul Vasluian sa patrunda. Am pus in min. 80 pe Vaslui si mi-a iesit. Nice.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.