Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru „Balonul de Aur” al CM 2026: Rodri se operează! » Cât va lipsi mijlocașul lui Manchester City
0
Victor Pițurcă a văzut 80% din meciuri la CM și trage concluziile » Cine poate opri Spania, selecționerul de top care l-a dezamăgit și tânărul fotbalist remarcat: „Cel mai rău îmi pare de Messi”
0
Antrenorul lui Levski: „Normal că mi-ar fi plăcut să câștigăm cu 20-0, dar Craiova e o echipă bună!”
0
Gică Craioveanu s-a luat de un titular al Craiovei, după înfrângerea cu Levski: „Este încă în vacanță!”
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Marcel Ciolacu, surprins la un hotel de 800 € pe noapte în Italia, alături ...
Libertatea
O influenceriță din România și iubitul ei, condamnați după furtul unei ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mulțam în avans
Alt cartonas 'mai dur' nu exista. De fapt, mai exista suspendare pentru cateva etape pentru atac fara minge cu cotul in figura. Minim 2 etape suspendare pentru sceneta aia. Lazar ala isi bate joc de talentul lui. La cat de talentat e, si este peste Rotariu in mod cert ca valoare, pe atat este de im-betchil prin comportament.
:) Zota si Vochin sunt ceilalti doi trolli. Si mai apar. In rest numai de bine pt tine si cei luminati precum tine. Spor la invatat!
Spui asta ca si cum Dinamo ar fi vreo echipa mare. Termina-te ba, voi nici macar nu existati. Europa v-a uitat, lumea v-a uitat, suporterii v-au uitat.
Auzi tiberiul3,unii pe aici au obsesie cu valahul,vad ca tu ai obsesie cu random.La tine toti sunt random.Eu cred ca ar trebui sa te duci fuga sa te uiti in oglinda,nu cumva random asta te-a inlocuit peste noapte!?
Sa se apuce de afaceri, ca tine. Abia atunci va fi pe teava lui: afacerist, ex sportiv
sclavuuuuuuu lui negoitaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mâine până in 12 le ai...aici, pe gsp.
Bahhh astia de la FCSB ati vazut cu cine ati facut egal ???????? ...cu o echipa *** ...deci ....sunteti si voi niste ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.