Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Se scrie FII, cu doi i, numai la: – imperativ afirmativ: Fii cuminte! – conjunctiv prezent, forma afirmativă şi forma negativă: Vreau să fii cuminte. Vreau să nu fii obraznic. – viitorul format de la conjunctiv: o să fii, nu o să fii. În rest e FI, cu un singur i: – infinitiv: a fi – imperativ negativ: Nu fi obraznic! – condiţional prezent: aş fi, ai fi – condiţional perfect: aş fi fost, ai fi fost, ai fi spus, ai fi făcut – conjunctiv perfect: să fi ştiut, să fi fost, să fi avut – viitor: voi fi, vei fi – verb + FI: pot fi, poţi fi, să poată fi, să poţi fi, vei putea fi. ....asa o fi ?
P vine de la "prosti"!? Ca nu prea suna bine... :P
adica 123 de P sa ne iei !!!
daca se ducea la meciul cu city il chema Aries12345 ...
Ia-o, ușurel, înainte. Să fii primul! :))
..??!! adica ?
Te-ai prins, te-ai prins... Dar nu! Am vrut sa spun exact ceea ce am scris :P
Da, dupa ce ati stat pe semicerc pe doua randuri ca la handbal tot meciul...
Oh da! Mor de dragul vostru ca sunteti niste simpatici :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.