Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, despre demiterea de la Petrolul: „Noi să fim sănătoși!”
2
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
3
Ianis Zicu, după ce Farul a reușit prima victorie din acest an: „Am suferit enorm”
0
Dezvăluiri despre viața extrasportivă a lui Tavi Popescu » „Familia lui ne-a cerut să mergem să scoatem o domnișoară din apartament”
4
Știri din fotbal internațional
Rizespor - Alanyaspor » Gol reușit de Mihăilă, Ianis Hagi a răspuns cu un assist
10
„The Romanian King” » Primit ca un superstar la noua echipă
0
E gata! Puștiul-minune al Barcelonei ajunge la PSG » Detaliile mutării
0
Arsenal - Manchester United, în etapa 23 din Premier League » Echipele de start
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
6
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin nu vrea negocieri de pace și ar putea opri războiul doar ...
Libertatea
Probabil ca viata ne va arata ca respectivii nu sunt jurnalisti. Exista oameni in viata care stiu doar sa verse venin pentru a-si masca incompetenta si prostia. Ceea ce este insa ingrijorator este acest curent de opinie, care face prozeliti usor, al unei asa-zise intransigente a suporterilor, care nu au capacitatea intelectuala de a intelege ca e vorba doar de sport si afaceri: nu acceptam nimic de la Steaua, sau de la Dinamo, Rapid si mai nou Petrolul. Cu ce au gresit stelistii ca s-au bucurat? Trebuiau probabil, dupa mintea acestor inculti frustrati, sa plece plangand de pe stadion? Hai sa fim seriosi. De ce nu obtin si Petrolul Dinamo Rapid rezultate care sa-i faca sa se bucure asa?
E greu de inteles, sau dupa caz ... acceptat ... atitudinea presei ... pe voi, pe rapidisti ... va intelege toata lumea ... agresivitatea, recurgerea la violente impotriva unor jucatori care nu se pot apara (dupa caz babute prin tramvaiul 41), simplicitatea sinaptica, grobianismul ... dincolo de manifestari zgomotoase si vulgare, conexiunea voastra doar periferiuca cu fenomenul fotbalistic, etc...:))
acest decebal radulescu nu este ziarist . el este o m,i,z,e,r,i,e de om care aseara in emisiune pe langa ca deplangea rapidul ca nu a luat licenta mai spunea ca daca pleaca si sumudica din campionatul romaniei chiar este o pierdere. ce pierde campionatul romaniei ma daca pleaca sumudica??????????? acesata m,i,z,e,r,i,e este pe fata pro rapid si astra si contra stelei. cum poti sa critici bucuria stelei de dupa meci iar despre caprele violente sa spui""au avut si ei o vina dar cea mai mare vina este a stelistilor ca au provocat"" domnule m,i,z,e,r,i,e te rog sa te uiti in DEX sa vezi ce inseamna provocare
Mai Mucilor Galbeni nu are nevoie de respectul vostru dar incercati sa va obisnuiti cu orasul chiar daca sunteti de la tara.
Nu! Dar nu saream la bataie. Meseria e de a juca fotbal nu box
Nu sunt jurnalisti. Ca ziarist iti trebuie echidistanta si sa vezi limpede lucrurile. Daca erau ziaristi puneu problema altfel: Niste jucatori au sarit la bataie pentru ca echipa campioana s-a bucurat. Ce risca ei si cat de normal este acest fapt in 2014. Ei nu au facut decat sa-i scoata vinovati pe cei care au incasat nu pe cei care au lovit. Cat despre pretentiile pe care le au de analisti de sport cred ca e cam greu sa se numeasca asa deoarece cand folosesti 15 cuvinte rotite timp de jumatate de ora numai profesionalism nu se cheama.
Ce o fi atat de greu de inteles? O.a.i.a este o grupare care datorita hotiilor mai vechi si mai noi si datorita trecutului comunist starneste repulsie la Ploiesti mai mult ca orice alta echipa.Pe fondul asta sa te apuci sa fi arogant si sa provoci(numai cine nu-l cunoaste pe manelist poate crede altceva) inseamna sa "ti-o cauti".Si la Ploiesti o sa "o gaseasca" intotdeauna.Respect Camara, Pecanha si Romario!
,,digi" a avut foarte mare dreptate tie ti-ar fi placut in locul celor de la petrolul sa inceapa uni sa danaseze ca idioti pe terenul tau ??
Nu va mai enervati. E vorba, pur si simplu de incultura crasa, de lipsa de educatie elementara. Intrebarea carea se pune este simpla: sunt acei oameni ziaristi? Ce anume ii califica ca atare? doar prezenta la o emisiune sau alta? Ce realizari de jurnalism de sport au respectivii? Eu nu prea stiu sa fi citit ceva despre articole deosebite, emisiuni remarcabile, comentarii iesite din comun. Oare au terminat facultati de jurnalism? Si cat de renumite si bune sunt acele facultati. Avem de aface cu niste incompetenti ajunsi jurnalisti pentru ca altceva nu pot sa faca. Asa ca cea mai buna solutie: nu-i bagati in seama. Niste rateuri care vor disparea in curand. Relax
Pe Olaroiu, va mai aduceti minte cum il atacau ... 'ZeroOli' ... si nu oricand, ci dupa ce omul jucase o semifinala de cupa europeana si facuse eventul cu Steaua! Da pe Radoi? Au identificat fiecare borna, punct de sustinere al Stelei ... si l-au atacat ... in timp ce mediocrii (si antrenor si jucatori) ... au avut intodeanua o presa buna si calitatea de 'victime'! Acum a venit randul lui Reghe ... incearca sa genereze plecarea antrenorului de la Steaua ... i-au jucat in picioare familia, l-au acuzat fara dovezi si argumente de tot felul de chestii, au accentuat fiecare esec al Stelei cu Reghe (foarte putine), au interpretat declaratii normale, ca arogante, si acum asta....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.