Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic, jurnalist de Mondial! Ce face ex-dinamovistul în așteptarea noului club
0
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Știri din fotbal internațional
Marketing genial la Mondial! » Detaliul strategic prins de camerele de televiziune la arbitrii de rezervă
0
Austriecii au luat foc când au văzut videoclipul: „Leo Messi nu ia meciul în serios”
0
Când și unde se joacă cele două meciuri dintre U Cluj și Dinamo Kiev, în Europa League
0
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Cum a fost meciul, maestre? Au câștigat cei ce și-au dorit mai mult victoria? :))
Incredibil fratilor. Satra s-a mutat din Giulesti pe Ilie Oana. Murdariti numele Petrolului ma copii. Pai dupa ce ai fost injurat 90 de min nici sa te bucuri nu poti? Faceti comparatie cu Atletico? Pai cum au facut fanii de Barcei? Ce au facut jucatorii Barcei? E normal sa te bucuri 2 luni dupa ce castigi un campionat. Din pacate toti cei care comentati contra Stelei aici pe site NU ATI MAI CUNOSCUT ACEST SENTIMENT de ani sau zeci de ani de zile si nu simtiti decat ura, frustrare si neputinta. Asta e adevarul lasilor!
Brasil, Campeao du Mundo !
mda...am inchis tv-ul ca nu mai suportam sa vad puradelul delirand. Pai cum sa faci mai puradel referire la meciul de azi din Spania? Pai acolo tot stadionul a aplaudat campioana. La voi,stadionul ala plin de innapoiati numai au injurat campioana...nu ti-ar fi rusine...dar na, asa tata asa fiu. Hai treaca de la mine, pe necioplitii din tribune ii poti ignora, dar tine maimutele alea in galben in lesa ca urat mai fac...eu cred ca spurcatul ala de a sarit la bataie a crezut ca-i ascunde Tatarusanu o banana.
deci purtarea petrolistilor nu are nici-o scuza...e prima data cand am auzit de asa ceva...niciodata nu am vazut ca o echipa sa sara la bataie cand adversarii se bucura..e incredibil...daca nu se sanctioneaza drastic..o sa fie un pericol si sa te bucuri la gol...
a vorbit frumos. mi-a placut.
Ba terminati daca nu ati fost niciodata in viata vostra de stelisti cu galeria in Giulesti! Habar nu aveti ! A fost mana lui Razvan Lucescu, tot asa proceda si in Giulesti si apoi iesea cu tupeu si spunea ca au fost provocati!
Alea da, sunt rivalele Stelei...si cam atat!!! Petrolistii au devenit prea tupeisti si nesimtiti!!!!
Stelist de 90 de min, ce ye dupa meci nu mai ma intereseaza :))
arhentina!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.