Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu: „Ei sunt cei mai periculoși adversari din play-off”
0
Universitatea Craiova a dat de pământ cu Csikszereda: cinci goluri, unul anulat și o eliminare » Craiova este „campioana de iarnă”
14
Andrei Nicolescu, propunere în direct pentru Mihai Stoica: „Poate fi o variantă”
0
Transfer rapid în Superliga! Și-a reziliat contractul și a semnat cu alt club din România
1
Știri din fotbal internațional
Portarul înlocuit de Răzvan Sava, salvat de Udinese! » Cine plătește daune pentru retragerea plângerii penale
0
L'Equipe: „A bătut palma și pleacă de la Real Madrid”
0
Verdict în procesul intentat de americani » Ce a decis azi tribunalul pentru directorul general al lui Dan Șucu
1
Fostul jucător de la Barcelona își încheie cariera la 32 de ani: „A fost greu de acceptat”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
NU !! că ai scri : FORȚA STEAUA !!!!!!!!! : )))))))))))))))))))))))))
un militian(dinamovist ) cade intr-o gura de canal,si striga ca prostul ce noroc ce noroc am avut,canalul nu are capac si pot sa ies !!!daca are capac nu cade in canal !!! daca marcati ocaziile fabuloase va doare in cu... de arbitraj ,dar un militian asa gandeste ce sa-i faci !!!
Ptr. ce m-ai iertat? Că am scris adevărul?
Am facut si eu sport si nu este posibil uman sa alergi in toate competitiile fara sa obosesti cum pyula mea are tanase rezistenta dintr-o data cand asta fugea 20 m pana in fata si lesina de oboseala !!!!!!!!!!!!!!!Uitati-va la toti .....niciunul nu oboseste deloc ! Ma adresez acelora care au facut sport si au idee ce inseamna o conditie fizica si nu corditilor care tin cu steoaya doar ca au vazut-o la televizor.
CFR 1 - 3 Galatasaray = BLAT!
Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, iar a furat Steaua ! A dat gol dintr-o faza la care trebuia oprit jocu ca nu statea mingea pe loc cand a fost executata lovitura libera si a avut si Severinu` penalty nedat ! A, pardon, a fost invers. :(
Tu pari teafăr , cum te-a născut mama ta, oltene:)) Lasă jignirile.
asa se joaca fotbal adevarat! STEAUA E NUMAI UNA! muie la frustratii rapidisti si dinamovisti!!
Prietene la faza cu Tucudean regulamentul spune ca se da credit atacului daca sunt pe linie in speta nu e nimic doar gol valabil.Ciocu' mic nu sti regulamente taci:))))
de ce sunt ba limitat mintal ca nu am aceeasi parere ca TINE ? esti un mare idiot daca gandesti ca oricine nu are aceeasi parere e prost
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.