Alte știri din fotbal
Nuno Campos găsește un golgeter la primul antrenament la Săftica » Și fiul unui fotbalist cunoscut speră să-l impresioneze pe portughez
0
GSP a intrat în cantonamentul lui Ilia Topuria » Ce secrete pregătește „El Matador” înaintea meciului cu Justin Gaethje
0
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul a surprins pe toată lumea după deschiderea Mondialului: „Erau disperați, nu știau ce să facă!”
0
Coreea de Sud - Cehia, al doilea meci de la Campionatul Mondial
0
Mexic a învins Africa de Sud în deschiderea Campionatului Mondial
17
Gică Craioveanu s-a amuzat copios de ce a văzut în Mexic - Africa de Sud
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Donald Trump anunță un „acord istoric” cu Iranul care va fi parafat chiar ...
Libertatea
Cazul care a șocat Italia. Pedeapsa primită de o afaceristă după ce l-a ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Cine este miliardarul alături de care Simona Halep a fost surprinsă în ...
Libertatea
In urma unui meci strans,beneficiind pe alocuri de briza Fortunei,gruparea militara a reusit sa deszica ferocitatea dar mai ales apetitul lupilor galbeni pentru cele trei puncte.. :-)
tu mergi si sooge de la ponta,impreuna cu bucurica si cu 80% din PCH! lasa dinamovistii adevarati sa comenteze, aia care au avut demnitate si nu s-au dus sa sustina sobolanul rosu. ai terminat micii lui pontache si ai intrat pe site tarane!?
ce-mi place cand castigam "derby-urile imaginare" cu echipe gen petrolu, astra, cfr si cine se mai crede "rivala" noastra :))
ati vazut? Cum joaca Steaua si castiga apar si viermii care stau in rahat restul timpului. Noi suntem suporterii stelei si ne bucuram pentru victoria din aceasta seara..voi, viermii purulenti, ce cautati aici?
Tine minte trei cuvinte: Victor Ponta Presedinte:)))) V-ati dus pe N A ca doar asa aveti bani sa sustineti echipa pe un stadion decent...desigur, echipa electorala:)))))
Petrolul este in regres..oricum campionatul este lung. Bucuria stelistilor este prematura, multe se mai pot petrece..
de 14 ani tzaranii petrolisti nu reusesc sa invinga Steaua ... Excelenti Priso si Tamuz , bun si Pecanha
cand e meciul cu dinamo ca nu mai am rabdare....parca vad cum face raul hattrick...oricum cu astra pierdem ca ne vor face cu arbitrii
Cel mai frumos al acestui inceput de campionat! Steaua putea sa "inchida" meciul inca din prima repriza! Steaua arata bine cu exceptia partii stangi a apararii! Am avut si un penalty la Sanmartean! Victorie meritata!
Cam multe complexe, Astra bate Steaua doar la penalty-uri, Petrolu si CFR aproape ca n-au facut-o in ultimii 15 ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.