Alte știri din fotbal
Pascual, episod amuzant după venirea la Dinamo: „M-a dus în centru, mi-a arătat «Luca»”
0
Craiova a solicitat LPF amânarea etapei cu FC Voluntari de duminică: „Șanse mari”
0
A semnat cu Dinamo! Nicolescu a anunțat transferul » E pariul lui Nuno Campos
7
Titularul de la echipa națională, accidentare cu o lună înainte de debutul în Nations League
0
Știri din fotbal internațional
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
„Sunt gata să mor pentru Mourinho” » Declarație războinică a noului jucător de la Real Madrid
0
Parc des Princes este impracticabil: gazon grav afectat! » Unde va juca PSG meciul din startul în Ligue 1
0
Primul antrenor demis din Premier League? El pornește favorit la casele de pariuri!
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
1
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
28
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Scad temperaturile și revin ploile în unele zone, la început de săptămână. ...
Libertatea
Imi pare rau, Dumnezeu sa o ierte. Numele nu imi suna cunoscut, am plecat de prin 96 din oras, e posibil ca din vedere sa o fi stiut, orasul e mic! Cati ani avea?
2 remarci primo: dupa meciul din seara asta stim cu siguranta ca-n retur vom avea parte de-o alta omenie...... secundo: DEZINFORMATI CU O NERUSINARE DEMNA DE BLAZONUL stelemelei chipciu A FOST ACCIDENTAT DE PROPRIUL COECHIPIER (tanase parca) CI NU DE rus!
Urat. Sincere condoleante omule. Odihneasca-se in pace.
De furat? Mai au putin.:))
Ohoho! Te uiti in curtile oamenilor:)))) Mi-ar fi placut si mie sa fiu mai inalt, macar 1,80, cand isi pune nevasta-mea tocuri, imi spune ca mi s-a rarit parul in crestetul capului:))))))
Au terminat astia Piata Ovidiu?!
Dave, tu ești ca (!!) mecanicul ăla cu stetoscop la gât ce dă diagnostice : Urc-o , frate pe cântar! Aaaa, are bucșile gripate! . Îsi scuipă-n palme, se freacă bine și gata : Dă , mă și tu un pic cu ea prin gropi!
Esti un "pitic"!! :)) Eu am 1,92. :))
De unde esti? :)))
DOBROGEAN GET BEGET! Si sunt brazilian:)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.