Alte știri din fotbal
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Ce se ascunde sub noul șantier » Locul unde s-a câștigat un titlu șters din istorie renaște după zeci de ani, cu 75 de milioane €
0
Atacantul lui Dinamo a identificat diferențele dintre Nuno Campos și Kopic: „S-a schimbat totul”
0
Ce s-a întâmplat cu acțiunile lui Mircea Lucescu de la Romradiatoare Brașov
1
Știri din fotbal internațional
Seism pe piața transferurilor?! Liverpool „atentează” la Vinicius jr
0
Recordul Guinness, aproape să fie doborât » Peste 23 de milioane de oameni cer excluderea Argentinei de la Mondial
0
Dorit selecționer, Pep Guardiola le-a dat răspunsul clar italienilor
0
Rezultat mincinos?! » 10 concluzii după dezastrul FCSB - FK Auda: unde a fost slab Boutoutaou și cine i-a terorizat pe roș-albaștri
10
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
6
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Procurorii DNA au găsit 500.000 de euro cash acasă la directorul general al ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Filmul dronei doborâte la Buzău: MApN explică cum și de ce a decis pilotul ...
Libertatea
cel care ne poate lumina e Badia. daca a vazut faza... el este specialistul nostru in arbitraje.
Pe langa ca au lipsit 5-6 titulari (Piovacari,Latovlevici,Georgievschi,Pintili,Stanciu intrat la pauza,Adi Popa)....Steaua a jucat in noua tatu si cristea au fost degeaba pe teren.
se mai intimpla. oricum e gata, nu mai e nimic de facut
O fi pro Hypo.....dar si daca ratezi 2 lovituri de 7 metri./.........
Acum am observat ca am un bilet la pariuri (cei drept micut, dar cica sigur!) in care m-a scos doar Steaua, asta daca bate Napoli iar Hypo nu face vreo surpriza. Dovada: a3477, verificare pe Public.
Pe langa Tatu........Printul e Maradona!!!!!!Paula mea,Ratatouille a jucat 90 de minute.............sarba sau ce??????Cristea ma streseaza mai putin,macar ala stiu ca e braza buna in burduf de caine...:))))....TATU nici macar atat nu e!!!!!!!!!!SI JOACA MECI DE MECI!!!!!!!!!!!!!!!Las-o mah moarta in paula mea........
Chestie de analizor, metre, sensibilitatea detectorilor și domeniul de sensibilitate în care activează. În speța fotbalistică E mulți cei care taie , spânzură și al căror șpiț e dat cu unt.
:))
Bag p.. a in toata stelimea din lume. Si pe astia mici ii furati.
Cum se face ca va plangeti de Tatu, Nikolici, iar de lesinatul Cristea nu ziceti nimic ? Ala doarme la fiecare meci, macar sa-l punem langa Tatarusanu in poarta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.