Alte știri din fotbal
Debut de coșmar pentru Aioani! Portarul Rapidului, gafă uriașă după 13 secunde în Slovacia - România
0
Slovacia - România » Abia intrat pe teren, Aioani gafează și gazdele se desprind
55
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
3
„Tricolorii”, mesaj special pentru Mircea Lucescu înaintea meciului cu Slovacia
1
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » NEBUNIE în Suedia - Polonia! Reușite pe toate stadioanele
0
Deschidere de scor în Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Multumesc, esti foarte amabil. :))
Cat vine frustrarea lor la radical din x la patrat? :)))
Nu e mare diferenta...si azi e plin de scaieti, dar inconjurati de vile si blocuri neterminate.
prosti sunteti voi...tot site-ul o stie!
Apropo de scaieti! Cand eram mic, in vacanta de vara mergeam cu bunicul meu sa ne luptam cu scatietii in actualul cartier "Buna ziua"! Nu era cam nimic pe acolo.
:)))))
si multa ,multa frustrare!:))
amicale, arbitrii, energizante, droguri, influenta politica, sprijin divin = STEAUA BLATISTA!!! :))
deci si cu voi a fost amical ? nu prea parea...:))
Felicit CFR pentru victorie, insa din respect pentru bunicul meu, singurul microbist care a fost in familia mea, doresc sa strig un "FORTZA U CLUJ"! Sper sa nu dispara aceasta echipa!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.