Alte știri din fotbal
Nu mai vrea să audă de antrenorul român: „Nu te-aș mai angaja niciodată!”
0
Gata, Gertmonas pleacă de la U Cluj! A venit confirmarea oficială
0
Rădoi o spune în premieră: ar vrea să-l transfere de la FCSB!
0
Marius Lăcătuș, despre cea mai importantă mutare din Superliga: „S-ar putea să fie reacții”
0
Știri din fotbal internațional
Noua provocare a lui Chivu: „Nu s-a întâmplat din 2019” » Antrenorul a convins alt jucător să semneze cu Inter!
0
Crystal Palace - Rayo Vallecano, finala Conference League » Echipele probabile + cote
0
A promovat echipa după 9 ani în Premier League și le-a prezentat „scuze”: „Am eșuat!”
0
Jamie Vardy visează la încă un sezon în Premier League
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
5
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
4
Un radar montat lângă un dealer auto a prins șoferii care veneau să testeze ...
Libertatea
Medicament experimental contra obezității cu rezultate spectaculoase, dar ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
meci de div. B !
Astazi nu este protest la Cotroceni ... Floricica Dansatoare conduce sexione ultra spre o noua victorie a Ciumei Rosii
dar esti prezent !:))
Nu cred că-i un meci cu asa tradiție îndelungată, adică al șaptelea. Nea jj spunea ca Steaua nu mai există în liga 1, se numește FCSB și este prima confruntare intre cele doua tinere echipe. Să ne punem o dorința, ca la orice premieră, fie ca fotbalul sa învingă.
Tu vezi cati oameni sunt in tribune si cu cine tin ei? Ei tin cu Craiova. Tu tii cu DNA ?
Arogantul si manelistul...sta in genunchi cand da ordine ciobanul..au disparut toate principiile in ceata?..ce mizerii de oameni..dar e bun osul..asa ca il rozi si taci
va zbateti in madiocritate
sa mori tu
# PSD #clona infecta #forza DNA
Vreau ca impostorii primariei din Craiova,clonele inventate de psd sa nu prinda play off-ul.... Doamne ajuta !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.