Bai sadik-ule ! .......***..... ."Sensul de mers Brasov -Ploiesti al DN 1 este blocat in dreptul localitatii prahovene Baicoi, unde un autotren care transporta mancare pentru caini a derapat, iar o parte din incarcatura a cazut pe carosabil."

chromophobia  •  11 Mai 2017, 11:46

O *** de masina

dincolodenori  •  11 Mai 2017, 11:38
Postat de sadiku pe 11 Mai 2017, 11:14

TRAIESTE BAH .....AM GASIT ASTA PE NET ....... Steaua - ASA Târgu Mureș 1-1. Surpriză uriașă pe Arena Națională. Roș-albaștrii nu reușesc să învingă lanterna roșie Steaua s-a încurcat cu lanterna roșie a Ligii 1, ASA Târgu Mureș și a încheiat sezonul regulat cu 47 de puncte. Vicecampionii au avut o prima ocazie prin Sulley Muniru, dar ghanezul a trimis pe lânga poarta. Doua minute mai târziu, roș-albaștrii au primit penalty la hențul lui Mendy. Alibec a executat slab de la punctul cu var și scorul a rămas neschimbat. Atacantul Stelei se putea revanșa în prelungirile primei reprize, dar Pap a intervenit senzațional și mingea a lovit transversala. Oaspeții au dat lovitura în minutul 64. Arbitrul a acordat penalty la intervenția lui Jakolis la Sin. Marius Constantin l-a învins pe Stancioiu și a semnat primul gol din 2017 al ASA-ului în Liga 1. Bucuria ultimei clasate a fost de scurta durată. Intrat în repriza secunda, Gnohere a restabilit egalitatea din centrarea lui Alibec. Steliștii s-au aruncat în atac, iar Alibec a avut doua șanse importante de a înscrie golul victoriei. Pap a facut minuni și la lovitura libera executata de Boldrin.