Alte știri din fotbal
Mutu, dezvăluiri despre perioada petrecută la CFR Cluj: „Jucătorii au vrut să scape de mine! Am vrut să-i dau afară pe trei, unul e și acum”
0
Dat afară de la CFR Cluj, Antonio Folha acuză vehement: „Nu am primit niciun euro! Ne-au mințit când au cerut rezilierea contractului”
0
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
S-a deblocat e-Terra, dar a început haosul: peste 200.000 de cereri la ANCPI
Libertatea
Țara care pare să sfideze încălzirea globală. Fenomenul o protejează ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Ba ma simt nevoit sa reamintesc NATIEI ROMANE ca sholodvenii nu au dat pe nimeni NATIONALEI ROMANE nici in anii 30, 50, 60, 70, 80, 90, 2000 sau 2010 si presupun ca nimeni n vine din spate din sholodvia nici in anii 2020, 2030 !! Insa ei sunt cei mai buni cunoscatori de fotbal si cei mai mari ultrasi ai echipelor bucurestene .
STEAUA CASTIGAAAA IN STIL MAREEEE! IN STEFAN CEL MARE PLOUA CU TELEVIZOAREEEE! :)))))))))) 4-1:)))))))
CAMPIONIII AM FOSTT CAMPIONII VOM FIII PANA VOMMMURIII STEAUAAA BUCURESTIIIIIIIIII !!!!!!!!!!
STEAUA FACE SPECTACOOOLLLLLLLLL
STEAUA FACE SPECTACOOOLLLLLLLLL
PARVULESCU! PAUL PARVULESCU! DINAMO LA COFETARIE!:))))))))
PARVULESCU! PAUL PARVULESCU! DINAMO LA COFETARIE!:))))))))
PARVULESCU! PAUL PARVULESCU! DINAMO LA COFETARIE!:))))))))
joaca fotbal steaua adevarat !
sut norocos la purvulesca,plus ca lung e varza cu miel
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.