Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
12
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
1
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
14
Știri din fotbal internațional
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Alvaro Arbeloa, după al doilea eșec pe banca lui Real Madrid: „Le-am spus și jucătorilor”
0
Benfica mai avea nevoie de un gol, portarul Trubin trăgea de timp în minutul 90+5! Explicația lui Jose Mourinho
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
sper sa joace fenomenal Parvulescu .. (ca sa crape de ciuda palamida de Borcea )
Batem cu 4-0 sä crape l0gan de OFTICÄ ! :)
Apararea e vai mama ei:)) De aia au primit cele mai putine goluri! Atac?? Vai mama lor.... Nu-l au pe Nikolic in lot... Vai mama lor, mi-e mila ca sunt pe locul unu, vai mamele lor!
nu zisai ca au fatza de campioana.. din contra dinamo crd ca mai sus de locul 4 nu are cum sa termine . e cfr cluj ,vine tare din urma otelul, iar vaslui sa intarit considerabil . nu are nicio sansa dinamo la titlu dar steoaia cu tot respectul la ce lot de rahat are cred ca vor prinde cu greu europa league. prietene eu stiu ce vorbesc .. am zis 100% corect cand au luat lotul craiovei in vara ca nu au nicio sansa. acum lau adus pe dananae un ciuruc mare de tot asta a mancat 15 puncte individul craiovei in sezonul trecut e cel mai slab fundas dreapta din romania iti dau scris ca 4 meciuri o sa joace apoi il da jiji afara!! apoi cu dodel si mihai prostea nu poti sa ai pretentii scuzama..
STII DE CE SE BUCURA DINAMOVISTII IN ANTALYA???...PENTRU CA PRIN MAI MULT DE DOUA MECIURI IN EUROPA!!!!!!LOGAN1 SI PELUZA SUD DE 15 ANISORI....NU FITI FRUSTATI,SI ECHIPIOARELE VOASTRE O SA AIBA REZULTATELE STELEI PESTE 1000 DE ANI,AVETI RABDARE.INTRE TIMP,STATI CUMINTI IN FATA TELEVIZOARELOR SI UITATI-VA LA MECIURILE STELEI IN PRIMAVARA EUROPEANASI GANDITI-VA CUM AR FI SA AVETI SI VOI SARACUTII O ECHIPA CARE SA FACA ASA CEVA SI SA UMPLE NATIONAL ARENA LA REFUZ....AVETI RABDARE SI NU VA OFTICATI!!! :))
nu are ma nici badea nici borcea sunt saraci ce dracu nu intelegi nu are ici de o paine
nu are ma nici badea nici borcea sunt saraci ce dracu nu intelegi nu are ici de o paine
De tac-tu nu ? cu tine impreunä , parcä te väd cum plângi si injuri ......OFTICATULE ! :))
de aia ne bateti o data la 7 ani fara ajutorul lui giovani:)))))
:))))))))))daca le da si castraveti vreo 3 in seara asta crapa bosorogu:))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.