Alte știri din fotbal
De 16 ani nu se mai întâmplase așa ceva la FCSB!
0
FCSB - UTA Arad, duel la Târgoviște în etapa 7-a din Superliga » Ultimele informații de la stadion
10
Florin Tănase e istorie la FCSB! Gigi Becali: „Acum o oră a semnat cu altă echipă”
3
MM Stoica a rupt tăcerea! De ce i-a dat afară pe Crețu și Tănase: „Când un jucător nu se poate opri, trebuie să plătească!”
5
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cum ajung tinerii scriitori să-și publice prima carte. „Talentul nu ...
Libertatea
maimutoii aia din poza sa ne sooga ciorapii. doamne doamne v-a tras-o ma iubitori de oieri.
Intre Andone si Niculescu nu stiu pentru care sa ma bucur mai mult, in cazul unei victorii de o parte sau alta, dar vazindu-l pe oierul sef deplasat cu pupincuristii lui la Cluj, inclin sa sper ca CFR va cistiga :-)
Intrasem in fibrilatii. Nu-L mai vazusem de cateva zile bune...
astia vorbesc intre ei la telefon si in tribuna... Gigi si Meme au bani pt U, in sosete, slughita e insarcinat sa raspunda la telefon
Tu vroiai ca U sa faca blat cu kvsc nu? Sa fie titlul in Transilvania,nu?
Gigi e cu meleonu' 'n portbagaj?
Lingaiiiii...cum sta ciobanu zici ca e la el la stana.L-a luat cu el si p bufonu de mimi si lingatoru' lui de talpi stoichita si cred ca si ceva valize.Imediat ar face mimi cateva matanii in fata celor de la U numai sa castige.Doar e obisnuit:) PS:stoichita primea de la mimi echipa pt. meciul cu CFR?:))
HAI U ! HAI U ! HAI U !
Hehe are steaua sanse la titlu :X
GUIE MIGI !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.