Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
0
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
6
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
2
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
4
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
6000 de comentarii in 3 ani...nu mi se pare chiar atat de exagerat.
Hai bate la tastatura acolo, in continuare, si evita-ma pe mine, te rog :-))
Armstrong e plevusca. Astept sa-i vad pe Phelps, Bolt, Messi, Ronaldo&comp suspendati pentru dopaj. La cei din NBA nu ma astept ca pe aia nu au voie sa-i controleze.
Nu e nimic.Imperator are in jur de 28.000 parca
Ai lesinat ca o domnisoara?
Voi in loc sa sustineti si voi proteste,sau ceva,vorba aia,doar e echipa orasului Cluj-Napoca,voi injurati pe aici si insultati.De parca voi nu locuiti in Cluj-Napoca si va vedeti de "ura" aceasta dintre "U" si CFR,care din pacate se afla peste tot in Romania,printre toate echipele.Suntem o tara de prosti,bolnavi psihic.
"just.samba (6599 comentarii)"... Dumnezeule!
LOL...ROFL... ea nu este normala.... unde vor fi in anul viitor dupa ce nu sunt suporteri nici din Buzau? UCluj...echipa de Gypsy....
Te cred pe cuvant.
Pai exact la asta ma refeream si eu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.