Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
1
Știri din fotbal internațional
Freiburg - Aston Villa, finala Europa League » Englezii fac spectacol
1
Ancelotti, îngrijorat! Neymar are probleme medicale
0
Din Liga 5, convocat la Campionatul Mondial! Cum arată lotul naționalei din Noua Zeelandă
0
Șoc înainte de Campionatul Mondial » Au anulat cantonamentul din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Comentariu,..cam aiurea ! Ce voiati, ca Dan Petrescu, sa fie inchis sub cheie si fara telefon, pe durata meciului ? Meci inchis, slab, fara faze la porti, echipe , care nu iubesc pasa si driblingul,nepregatite fizic, mai ales CFR, care in repriza a doua se chinuiau. Culmea, cind Becali se lamenta ca trebuie sa joace cu un jucator sum 21 ani, aseara Tanase, Nedelcu, Man, au fost peste Alibec, Budescu, Morais. Hategan a tinut bine impartiabilitatea, in ciuda unora, care in loc sa isi vada barna din ochi lor, vad paiul din ochiul lui Hategan. Daca tinea cu cineva, ori lasa golul CFR-ului, ori lasa penalty la FCSB. A arbitrat....ca in Europa,de aia Craciunescu nu il poate suporta, ...invidia il chinuie. Mai greseste si Hategan,.....dar e impartial si asta ,in Romania , la FCSB, Dinamo, si inca citeva, este....de neacceptat.
prea bun Petrescu, cei mai buni astia de la CFR.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.