Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
e clar ca s au facut bisericute, sunt astia romani mai vechi la echipa si astia straini care au venit acum noi hamroun muniru tade alcenat etc, e vina staff ului ca nu e in stare sa ii uneasca
Muniru era in ofsaid. Popa a procedat corect.
Bai bine ca nu l-a prins "motoreta" pe muniru,ca il rupea pe genunchi :)
Tensiunile astea sunt inerente atunci cand echipa merge prost. Sunt curios insa cati dintre ei isi vad si propriile greseli
dar in meciul de cupa cu Baia Mare ,nu l-ati vazut pe marele Chipciu ,*** la adresa unui coechiper ca nu la urmarit pt. un eventual ajutor cand el ascapat pe contraatac ,desi practic avea dreptate ca coechiperul lui ,manca seminte si se uita la un serial SF ,dar pozitia marelui Chipciu nu a fost corecta ,ca si el cu cateva minute-n urma ,facea acelas lucru
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** !!!! si a lui boss de prost .... valahule nu mai intrii cu superiorii ...fa-ti un alt cont NetInferiori 1950 ...pui si anul nasterii
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa meciul de aseara m-am hotarat sa tin DOLIU ...dupa FOSTA STEAUA ... d-zeu sa-i ''odihneasca'' intr-un loc cu verdeata ...de parca nu s-au odihnit ei destul pe TEREN ..la meciurile cu PETROLUL , PANDURII , BAIA MARE SI CFR
bine le face.sa le prinda si sa le bata pe toti daca ie aroganti ca sa nu mai uita niciodata ca aici ii stefan cel mare adica na clubul de acolo care joaca in groapa.
Buna ziua.Cand prestatiile nu intrunesc asteptarile, divergentele pot accentua tensiunea deja existenta in sanul echipei;)
Ce tandru se pupa clonele *** :)))) bai valahule, ti-e rusine dupa meciul de aseara?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.