Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Ce și-a amintit Sorin Cârțu
1
Rezultate în etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB și Leo Grozavu, învingători la debut. Chirilă și Oprița, învinșii rundei. Clasamentul
14
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
1
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League
0
Jose Mourinho: „Știu cine trebuie să ia Balonul de Aur. Nu joacă la PSG sau pentru Spania”
0
Luka Modric, ținta criticilor: „Rock'n'roll-ul lui Amorim și ritmul foarte alert nu i se potrivesc unuia de 41 de ani”
0
Andres Iniesta, învins în primul lui meci ca antrenor » Partidă cu 7 goluri
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
A cumpărat jucători de care se va descotorosi când îi vor veni iar damblale! Aveţi jucători, dar n-aveţi echipă. Aveţi rezultate, dar n-aveţi performanţe. Aveţi pretenţii, dar n-aveţi simţul realităţii.
Măi, fripturistule, tu şi toţi ceilalţi stelişti troglodiţi vă tot extaziaţi pe aici de calificările Stelei şi de punctele realizate în ultimii 8 ani. Ca Steaua care e numai una, mai sunt încă vreo o sută de echipe de duzină care întregesc numărul participantelor în cupele europene! Ideea e că voi înceta să mai fac mişto de entuziasmul vostru deşănţat şi de parada asta de vedetism debil când prezenţa ÎN FAZELE SUPERIOARE ale cupelor europene nu va mai fi doar rodul întâmplării de un sezon şi când nu veţi mai fi doar nişte sparring-parteneri pentru adversari. Până atunci, toate bălăriile astea cu "Dinamo - ruşinea Europei" şi coeficientul UEFA sunt simple inepţii!
Steaua in europa , 1947-1985 nimic 0 barat in Europa............................. 1986 WaW steaua castiga CC dupa ce elimina pana in finala super echipele Vijeli (Danemarca),Honved Budapesta, Kilysplmsdfs (Finlanda) , Anderlecht(Belgia) nu rasanua in europa.. Finala Barcelona , castiga datorita lui Duckadam , intr-o super forma.... Nu uitati de tatucu vostru care va scos din cacat. Steaua defapt era un melanj din toate echipele ROMANESTI!! Porma ati pacalit fotbalul in 2006 , se impiedicau aia in mocirla din Ghencea.
Voi sunteti .....cu mult noroc ! :)
=))
ai spus doar ca banii merg la gigi becali, nu la steaua. si am spus doar un adevar. gigi a cumparat jucatori anul asta si jucatori buni cu care a dus echipa in grupele europa league pt a opta oara. acum ce sa fac, sa mint doar pt ca nu il plac? si da, astept sa plece de la steaua....dar ce este concret este concret. gigi a cumparat jucatori anul asta. jucatori buni.
Are sanse mai mari decat steoaia oricum sa castige grupele EL. Dar pana atunci, cine e pe primul loc?
Ai mintea la fel de stridenta ca si culorile din poza ta
dinamo in grupele europa league .......e destul de amuzant?
Nu, tu esti sclav pentru ca desi zici ca nu esti de acord cu ce se intampla la voi, il sustii totusi pe becali, ca el face, ca el cumpara ... pai hotaraste-te. Deaia nu pleaca ciobanul, sunt sclavi ca voi care ii hranesc orgoliul. La Dinamo, nu o sa vada porcea asa ceva. Lui, fratilor si lui mitica le-o dam de sus la fiecare meci
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.