Alte știri din fotbal
Două fake news-uri în discursul Ministrului Apărării: „Steaua are un buget mai mare decât al tuturor echipelor din prima ligă la un loc!”
0
Pus pe liber de FC Argeș, a semnat și a fost prezentat la noua echipă: „Să fie cu cât mai multe goluri!”
0
Fostul antrenor al lui Adrian Mititelu, după decizia din dosarul palmaresului: „L-ați judecat, că e nebun, că nu știe ce vorbește...”
0
Antrenorul cu experiență în play-off analizează șansele FCSB-ului: „Să ținem cont de asta”
0
Știri din fotbal internațional
Tribunalul din Genova a pus sechestru pe acțiuni! » Ce efecte poate avea pentru clubul patronat de Dan Șucu
0
Șumudică s-a dus „glonț” la Benzema, apoi a izbucnit în conferință: „N-au ce căuta aici!”
0
Cristi Chivu are oferta pe masă! Șefii lui Inter s-au hotărât după 8 luni: ce salariu va avea
2
După ce i-a prelungit contractul, Barcelona se gândește acum la reziliere
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Mesajul lui Donald Trump pentru România despre pământurile rare și ...
Libertatea
Am ajuns s-o traim si pe asta. Nu era de ajuns cu spamul cu ciobanul principal. Ne mai trebuie non-stiri cu progenitura lui. Hirte de impachetat peste rincezit.
L-ați făcut celebru şi pe bufonul ăsta, după ce-l propagați pe măscăriciul de unchi-su, sau pe celălalt clovn, MEME...
Bine ca mai exista si oameni ca Lucian Becali, care spun lucrurilor pe nume. Gigi i-a tratat prea frumos pe trantorii flamanzi Balint si Lacatus
iti spun eu de ce. aia de la clona csu din craiova l-au dat in judecata pe mititelu pentru palmaresul universitatii craiova si au pierdut rusinos. acum vreo 2 ani,chiar boroi,care atunci inca era la csa aprope a recunoscut ca nu dau in judecata Steaua pentru palmares,pentru ca stiu ca ar pierde,a spus ca mai bine lasa lucrurile asa.
Pentru ca are dreptate spre deosebire de tine care scrii doar prostii
Lucian Becali are dreptate. Si lacatus, si balint sunt doi indivizi fara caracter, niste iude fomiste!!
Stai ca intra acum catalynn si ne zice el cu intelepciunea lui,ca fcsb,mai are palmaresul pana pe 15 ianuarie,ca dupa aia uefa se informeaza(ca uefa isi updateaze siteul odata pe an, pe 15 ian).Si dupa aia baga niste ))))((((.
De ce ....JIGNIRE ? Asta este realitatea. Lacatus iubeste CSASteaua(adica AS Regal Sport Club Ferdinand I Bucuresti......(infiintare de echipa de fotbal noua in 2017)...., intradevar, pentru 100 de euro. Altfel....
Asta e Fester din Adams Family n-are nicio legatura cu Balint.
"Spoitingiri", "cazane, cazane". ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.