Comentarii (1006)
100466354012178
Joachim Makay  •  24 Februarie 2018, 20:26
Postat de utilizator șters pe 24 Februarie 2018, 20:24

Na belea! Conduce Astra :-)))) Pai cum era cu blatul ala!? Ca si duminica trecută, la 2-0 pt Dinamo erau mulți cu blatul in gura :-))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Februarie 2018, 20:24

Na belea! Conduce Astra :-)))) Pai cum era cu blatul ala!? Ca si duminica trecută, la 2-0 pt Dinamo erau mulți cu blatul in gura :-))))

the.best.judge
the.best.judge  •  24 Februarie 2018, 19:37

Dinamo a castigat deja meciul de la Giurgiu, se stie ca Niculae are o datorie morala.

indolentu
indolentu  •  24 Februarie 2018, 19:33
Postat de jack_the_striper pe 24 Februarie 2018, 19:29

Si clienților le zice doar: "Give me five!" oriunde ar fi cursa..

ghiv mi fiftisent poate ca iel are norma de 1 parai pe zi ca atit produce cu indulgenta

chronic
chronic  •  24 Februarie 2018, 19:20

ba eu nu inteleg de ce sunt asa nerecunoscatori dinamovstii. anul trecut noi i-am bagat in playoff, ar fi trebuit sa ne pupe in phlla 10 ani de acum incolo. anul asta ii baga astra sau viitorul, la fel si cu astia..... ce echipa de sclavi a ajuns dinamo....ma rog, era de cel putin 11 ani

indolentu
indolentu  •  24 Februarie 2018, 19:12
Postat de Joachim Makay pe 24 Februarie 2018, 19:02

Ce tot vrei ba ***?

vrea si iel o plimbare curicsa ce nu ntelegi?spune i tarifu ca sa stie omu

indolentu
indolentu  •  24 Februarie 2018, 19:08
Postat de ares123 pe 24 Februarie 2018, 19:02

Sper sa se repete scenariul si astazi, cu victoria zdrobitoare a gazdelor.

pai tu speri si o sa vezi rezultatu ca deja se face apelu in chemping

indolentu
indolentu  •  24 Februarie 2018, 18:53
Postat de bigd pe 24 Februarie 2018, 18:51

Lasa remorca undeva si du-te cu capul tractor la meci:))

mu bigule ca ala iera pe treaba lui iel doar m a transportat :)))))

indolentu
indolentu  •  24 Februarie 2018, 18:50
Postat de daweroirl pe 24 Februarie 2018, 18:45

deci ,esti prost!?:))

tablare ai invatat mambo nambar faiv?

indolentu
indolentu  •  24 Februarie 2018, 18:47
Postat de bigd pe 24 Februarie 2018, 18:46

Salutare indolentule, ce faci? Esti la meci? Stii melodia aia de la Akcent - N-am bani de bilet ?

ma m dus cu tiru ba pin la vama si culmea cap tractoru iera tot volvo :)))))))

  • 1
  • •••
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • •••
  • 101
Comentează