Comentarii (1006)
1274464749300910
Robert Sergiu  •  24 Februarie 2018, 19:20

de unde dinamo spera ca joaca edy cu rezervele si au un meci usor pac pac s a spulberat iluzia

davveroirl
davveroirl  •  24 Februarie 2018, 19:19
Postat de bigd pe 24 Februarie 2018, 18:53

Sadiku iar cauta anturaj:))) Bai nebunule, de ce te-ai plans in presa ca e prea scumpa deplasarea la Giurgiu? Ti-am zis sa-mi dai un account number si un sort code si iti platesc eu deplasarea:))))

ala e o saracie care a recunoscut aici ca si-a cumparat telefon in rate!:)))

100466354012178
Joachim Makay  •  24 Februarie 2018, 19:18
Postat de utilizator șters pe 24 Februarie 2018, 19:16

Dupa rușinea de Joi ma mir sincer ca jjjijjisti au avut tupeul sa iasa din vizuini ... Ba baieti, trebuia sa mai așteptați si voi pana dupa prima victorie a fcsb macar. In weekendul asta tin cu ... ungurii :-)))) Si inca ceva: felicitari celor doua noi achiziții ale Stelei ca si-au trecut numele pe foaia marcatorilor in amicalul cu Precizia Săcele (3-0). A fost unltimul amical, de acum jucam serios! :-) Si sa nu uit: La mulți ani colonelului Bumbescu!!! :-))))

Precizia Sacele hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

jack_the_striper
jack_the_striper  •  24 Februarie 2018, 19:18
Postat de chronic pe 24 Februarie 2018, 19:14

este pt ca jucatorul nu voia sa plece! daca era orice alt jucator, nu aveai cum sa il tii. lui nita trebuia sa ii mai bage 100000 la salariu si gata. omul e modest, voia sa ramana aici. dar a vazut 2 mil, a zis gata vlad (care a gafat in fiecare meci si e un portar f slab)

Omu e dupa bani, nu da 2 bani pe performanța.. Se bate cu pumnul in piept ca nu se uită la cateva sute de mii, dar cand vine o oferta a si vandut :))) Tare era aia cu Man 10 milioane :))) Il dadea in secunda 2, falsifica el semnatura dc Man nu vroia :)))

fcsbnuesteaua
fcsbnuesteaua  •  24 Februarie 2018, 19:16
Postat de Joachim Makay pe 24 Februarie 2018, 19:02

Ce tot vrei ba ***?

tu esti taran bogat :)))) cine mai are pisica ca a ta :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

100466354012178
Joachim Makay  •  24 Februarie 2018, 19:16
Postat de indolentu pe 24 Februarie 2018, 19:10

cite o mie de euro datorie de azi pe miine stiu :)))))

De ce nu esti la meci saracule ? Scump biletul ? Hahahaha hahahaha

utilizator șters
utilizator șters  •  24 Februarie 2018, 19:16

Dupa rușinea de Joi ma mir sincer ca jjjijjisti au avut tupeul sa iasa din vizuini ... Ba baieti, trebuia sa mai așteptați si voi pana dupa prima victorie a fcsb macar. In weekendul asta tin cu ... ungurii :-)))) Si inca ceva: felicitari celor doua noi achiziții ale Stelei ca si-au trecut numele pe foaia marcatorilor in amicalul cu Precizia Săcele (3-0). A fost unltimul amical, de acum jucam serios! :-) Si sa nu uit: La mulți ani colonelului Bumbescu!!! :-))))

chronic
chronic  •  24 Februarie 2018, 19:14
Postat de jack_the_striper pe 24 Februarie 2018, 19:13

Vanzarea lui Nita e greseala nr. 1.

este pt ca jucatorul nu voia sa plece! daca era orice alt jucator, nu aveai cum sa il tii. lui nita trebuia sa ii mai bage 100000 la salariu si gata. omul e modest, voia sa ramana aici. dar a vazut 2 mil, a zis gata vlad (care a gafat in fiecare meci si e un portar f slab)

jack_the_striper
jack_the_striper  •  24 Februarie 2018, 19:13
Postat de indolentu pe 24 Februarie 2018, 19:10

cite o mie de euro datorie de azi pe miine stiu :)))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jack_the_striper
jack_the_striper  •  24 Februarie 2018, 19:13
Postat de chronic pe 24 Februarie 2018, 19:09

ba da ce va lamentati ata ca dinamo ajunge in playoff....stai chill ca nu d-aia nu ia steaua titlul. nu ia titlul din cauza ciobanetului care 3 ani si-a batut joc de echipa. da 2 mil pe nedelcu, un penibil, si nu i-a un fundas de doamne ajuta...stam in larie si gaman, 2 penibili, am jucat mult timp fara atcaant. alibec a dat primul gol in etapa 24!!! nu ai inlocuitor pentru pintilii, doar popescu sau filip, 2 penibili.... l-ai vandut si pe nita, schimbi obiectivele echipei de la meci la meci. singure cauze obiective ar fi ca am jucat in europa meciuri multe si grele, am jucat din 3 in 3 zile, multe accidentari. deci titlul e pierdut demult, nu te mai lamenta cu dinamo atat

Vanzarea lui Nita e greseala nr. 1.

  • 1
  • •••
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • •••
  • 101
Comentează