Comentarii (1006)
dase
dase  •  24 Februarie 2018, 22:15

Ce treaba are bre Larisa Dna cu play out si Dinamo? Du-te si lasă-ne in pace cu mizeria ta de psd si cu mocirla 3 de unde iti iei tu informatiile.

ares123
ares123  •  24 Februarie 2018, 22:15
Postat de indolentuu pe 24 Februarie 2018, 22:12

sa vezi acu rating 5 la teve la meciurile iechipei fece4consoane cu viitoru astra samd iar arena nationala ie plina deja pentru pleiof toate locurile sint rezervate incepind de la tribuna vip pina la ultimu loc de la peluza fece4consoane joaca cu casa inchisa mai ales cu astra viitoru si iasiu

Mergi la somn..esti jalnic.

1658124564443999
Dorin Dorian  •  24 Februarie 2018, 22:14

Dinamo ein GROAPĂ HA HA HA !!!!!!!!!!!!

iosiful.vs
iosiful.vs  •  24 Februarie 2018, 22:14
Postat de luciann pe 24 Februarie 2018, 22:13

:))) Sadiku de trei zile sta pe net! A disparut?:)))

Apare el maine dimineata, n-am nici o indoiala :)))))) La ora asta isi ineaca amarul cu niste spirt tras prin paine HAHAAHAHAHAHHHAHAHAHAHAA

gannicus2014
gannicus2014  •  24 Februarie 2018, 22:13

pentru binele fotbalului romanesc, mai trebuie ca si CSU Craiova sa-si faca treaba si sa expulzeze rinamo din Cupa Romaniei...deci, Miriuta se va mai asigura el personal ca FCSteauaBucuresti nu va lua titlul ? tristete mare la Cluj, au ramas fara satelit...

ares123
ares123  •  24 Februarie 2018, 22:11

Rinamo merge la Tas pentru ca aia de la Astra nu au pornit instalatia de incalzire...????!!@::))

luciann
luciann  •  24 Februarie 2018, 22:11

Doar Dinamo Bucuresti joaca in play-out!:)))))))))

vbga
vbga  •  24 Februarie 2018, 22:10

Urmeaza inca un an in care Dinamo este sigura ca nu o sa ia 5 goluri in UCL sau in EL.

FCSBeSteaua
FCSBeSteaua  •  24 Februarie 2018, 22:09

Multumim dinamo,multumim Negoita!!!tot asa baieti,tot asa....Abia astept coregrafiile de la derbyurile cu Chiajna! Poate aranjam un amical anul asta,va lasam sa ne bateti,ca sa salvati anul! :))))))) doamne,ce loooooooooseri! :)))))))

iosiful.vs
iosiful.vs  •  24 Februarie 2018, 22:09

Rupert a incalecat pe magarul cu sigla bmw lipita pe frunte si a pornit in galop spre prapastie in viteza a cincea HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 101
Comentează