Alte știri din fotbal
FCSB, explicații despre filmarea cu Bîrligea și logodnica lui: „Extrem de trist!”
0
Supercomputerul a calculat șansele echipelor românești în Europa: una singură e favorită la calificare!
0
UTA - Oțelul, meciul care deschide etapa 2 a Superligii
2
Filipe Coelho, veste de maxim interes înaintea derby-ului cu Dinamo
3
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
0
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul plauzibil pentru care a refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
0
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
11
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Viitura -Fc Mogosoaia 1-0 golllll Eric ......
forza Dinamo !
asa e ..BATE DINAMO .
asa e ..BATE DINAMO .
Ioane, ai vazut ca au facut unii petitie online să schimbe numele lui Irma în Ivanka?
Goala groapa .hahahaha
Asa sa fie!
daca vrei parerea mea sincera..vreo 4-5 hateri terminati dinamovisti fara viata de pe aici va luati de mana cu aia 9-10 hateri terminati fara viata de la fcsb si va aruncati in grup pe geam. ati face un bine Romaniei cum nu cred ca s-a mai facut de la revolutie incoace. dar nah...my 2 cents.
Nu știu ce face la ora asta coane, probabil comemorează nine eleven. La noi nu s-ar fi putut întâmpla așa ceva, mai ales înainte de 89. În primul rând că nu aveam zgarie-nori, nu zburau simultan patru AN24 pe cursele interne, iar escadrilele de Mig21 erau permanent la datorie alături de bateriile de Kub si Volhov. Deși eram o mare putere atunci, cam ca si Coreea de Nord.
Se pare ca va arbitra acest meci cojocaru din galatzi. Va cistiga dinamu150/%. Fara probleme. Arbitraj odios! Militzienii trebuie sa cishtige acest meci neaparat. La fiecare contact fizic, jucatorii timisoreni, vor fi trintitzi la pamint, fara ca cel cu fluierul sa intervina. La primul fault al oaspetzilor...cartonash galben. Si apoi cartonash roshu, precum cu fcbs. Din cauza arbitrajelor necinstite fotbalul romanesc, merge inainte precum...racul. In cupele europene sintem umilitzi, iar Natzionala joaca cel mai slab fotbal din Europa.Pt un fotbal curat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.