Alte știri din fotbal
UEFA l-a exclus de urgență din Europa League pe Andrei Chivulete!
0
Farul a făcut al 5-lea transfer » Fotbalist de națională, venit din Rusia
0
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
1
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Știri din fotbal internațional
„Când îi vezi jucând, îți vine să vomiți” » Fostul campion mondial, discurs devastator la adresa Braziliei
0
Continuă delirul în scandalul rasist! » Senatoarea din Paraguay se scuză public și apoi îl amenință pe Kylian Mbappe: „Acum e rândul tău, altfel te dau în judecată!”
0
Cum s-a schimbat topul favoritelor înainte de sferturi » Forța care a căzut de pe podium
0
Cum s-a terminat Borac Banja Luka - Levski Sofia, duelul care o interesează pe Craiova în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
2
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Peste jumătate dintre români nu susțin niciuna dintre propunerile de ...
Libertatea
vedem. poate antreneaza in paralel. si oricum la noi totul se schimba cum bate vantul. asa ziceau si de Daum in vara ca ii prelungesc pana in 2020. pentru noi ar fi cel mai rau lucru posibil la ora actuala. iar nationala nu are ce sa castige, Contra nu are experienta necesara sa antreneze din 3 in 3 luni cateva zile. e cu totul alt ritm.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te inteleg si ti frica ca iar o sa pierzi titlul dupa meciul cu Dinamo .Is curios de data asta cine ar vrea sa il supere pe cioban si sa ii strice investitia.Ca doar a dat bani multi ca sa cumpere inca un titlu(a luat tot ce era mai bun in campionat jucatori,arbitrii,reporteri......) . Doar suporterii is gratis,cu un neuron ce ai vrea sa faca ? PS:Doar Dinamo Bucuresti!!! ;))))))
noi v-am dat 5 intr-un meci oficial din cupa romaniei. v-am dat cu terenul in cap si in campionat. in amicale nu conteaza.
Ești beat, sau ți-a ți-a pus consoarta masca pe figură? :))
Ala dadea picioare in burta lui masa cind auzea televizorul pomenind de steaua !
Da bravo
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai, atat iti zic, pentru binele si sanatatea ta: abandoneaza cariera de drojdier, nu mai trage spirtul prin paine ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.