Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Ideea e ca nu ne permitem stil ofensiv, atat timp cat nu avem jucatori de calitate. Tot ce putem face cu actualul septel e sa punem accent pe selectie corecta, organizarea jocului, omogenitate si spirit de lupta. Cu astea putem fi pe linia de plutire, asa cum reusesc si alte echipe fara cine stie ce valori, gen Islanda. N-ai cum juca ofensiv cu impiedicatii de acum. In alta dezordine de idei, mi-a placut mult Burlacu. Rapid, sprinten, combativ, inaltut, tehnic. Sper sa aiba minte si sa reuseasca sa urce.
tu vorbesti bah. la meciul de joi seara dintre plzen si Steaua ai facut *** ca a batut Steaua la scor. tu esti un ipocrit si jumatate. o fi toti dinamopvsitii de pe gsp niste je88guri,dar macar nu sunt asa de ipocriti ca tine. tu spui ca ti cu echipele romanesti in europa si dupa am vazut toti cum ai reactionat joi dupa ce Steaua pur si simplu a spulberat echipa din prima urna valorica. tu sustii echipele romanesti in europa doar cand pierd,nu? wtf?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai daca iti plac statisticile, de ce nu tii cu FCSB - campioana mistificarilor din massmedia?
Eu cred, că TU CREZI, CĂ ȘTII PREA MULTE DESPRE FOTBAL și ai tot timpul dreptate, metre.
ce viata trista aveti voi rinamovistii.
toti se trag de la tara, unii mai ajung si la oras. tu o sa ramai pe viata un caracter din Morometii. ai dat de internet si primul lucru scris a fost sa ***'. vorba din reclama..."n-ai cu cine, niste tarani".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De acord cu Boloni, cred ca este singurul selecționer din ultimii 20 de ani care a încercat sa-si faca meseria.
Nu degeaba contra e poreclit "cholo". ia puncte cu autobaza
Etapa viitoare putem ajunge pe 3, jucăm acasă! :))
mosnegii care joaca table in Cismigiu nu cunosc aceste aspecte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.