Alte știri din fotbal
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
5
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
5
Decizie de ultimă oră a FRF, după tragedia suporterilor de la PAOK
0
Transfer blocat » Unde s-au împotmolit negocierile pentru titularul Rapidului
0
Știri din fotbal internațional
Leon Goretzka l-a pus la punct pe Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Fabrizio Romano dă vestea momentului pentru Cristi Chivu: „Oferta e surprinzătoare”
0
Chelsea a anunțat oficial despărțirea de cel mai bine plătit jucător
0
Surpriza uriașă din Alanya: ce am găsit acasă la Ianis Hagi » „Prințul” captiv în raiul pensionarilor
4
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
bai dane, nu sunt frustrat, sunt pur si simplu nemilos. am avut destula rabdare pana acum. am scris tot ce era de scris. lotul e nu doar slab valoric, este si incomplet numeric, ceea ce este impardonabil ! este impanat cu ciuri buri din astia de la juniori, care nu vor avea fata de L1 multi ani de acum incolo. si da-mi voie, pe unii ii retin bine, pentru ca eu mergeam la multe meciuri ale echipelor de copii si juniori 2 de la Dinamo. nu am plecat de un deceniu, pe gheorghe il stiu. e bun la fotbal in sala si pe teren mini. ca de juniori. in rest pana si petre jr le da clasa, chiar trebuia cultivat. e mult mai valoros decat costache. nu am nimic personal cu pustiul, si pe el il stiu, dar nu face fata, e dezordonat, asa era si la juniori. el vrea cu disperare sa prinda un loc dar este complet imatur, si face deservicii echipei. aici strica antrenorul, prea mult credit. 30 de minute pe final, uneori, suntd e ajuns ca sa coci un tanar. eu la 18 de ani am prins 12 minute la un meci de A, cand eram la Jiul. un meci cu Sportul (echipa la care m-am format ca junior). si o sa le fiu recunoscator o mie de ani lui nea Gogu Tonca si lui Petre Libardi. deci, nu e vorba de frustrare, e vorba de realism. acest punct este mincinos, asta am zis si mentin opinia. Dinamo sa isi faca echipa daca vrea in play off. cu ce are acum, negoita nu prinde playofful. vor pierde si cu fcsB, poate la scor de maidan, daca sunt aia in forma, si nici pe astra nu o bat, acasa, in etapa 13. poate pe chiajna.
mai bine beat decât regulat, știi tu joaca. :))
Metre, am scos un rezultat bun, în condițiile în care atmosfera la echipă este una precipitată datorită alegerii selecționerului. Pune-te în locul fotbaliștilor aduși de el. Că ai jucat fotbal.
Miriutza nu va fi acceptat pentru ca colaboreaza cu Prodanca !!
Pe de altă parte, dacă mă raportez la zilele trecute când n-a mers pagina si te puteai loga doar din redacție și văzând nick-uri familiare plus niște nume scoase parcă de la starea civilă din anii 60, îmi dau seama ce singuri suntem pe lumea asta. Servici usor:))
vedem. poate antreneaza in paralel. si oricum la noi totul se schimba cum bate vantul. asa ziceau si de Daum in vara ca ii prelungesc pana in 2020. pentru noi ar fi cel mai rau lucru posibil la ora actuala. iar nationala nu are ce sa castige, Contra nu are experienta necesara sa antreneze din 3 in 3 luni cateva zile. e cu totul alt ritm.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te inteleg si ti frica ca iar o sa pierzi titlul dupa meciul cu Dinamo .Is curios de data asta cine ar vrea sa il supere pe cioban si sa ii strice investitia.Ca doar a dat bani multi ca sa cumpere inca un titlu(a luat tot ce era mai bun in campionat jucatori,arbitrii,reporteri......) . Doar suporterii is gratis,cu un neuron ce ai vrea sa faca ? PS:Doar Dinamo Bucuresti!!! ;))))))
noi v-am dat 5 intr-un meci oficial din cupa romaniei. v-am dat cu terenul in cap si in campionat. in amicale nu conteaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.