Alte știri din fotbal
S-au semnat actele! Daniel Bîrligea pleacă în Italia » Avem toate detaliile
0
Cristi Pulhac este convins: „Este candidată la titlu în acest sezon”
0
După transferul lui Bîrligea, Frosinone își poate ceda un jucător în Superliga
0
Gigi Becali face schimbări la FCSB » Trei titulari noi: „Pe el îl mai așteptăm, dar nu mult”
4
Știri din fotbal internațional
Încă 3 echipe calificate în Liga Campionilor » REMONTADA incredibilă în Austria, după 0-3 în tur + NU vom avea meciuri din UCL la București
3
Enervați de Istvan Kovacs, după eliminarea din Liga Campionilor: „Nu merita”
0
5 goluri la prima titularizare a lui Andrei Coubiș în Anglia
0
Cristiano Ronaldo, schimbat la pauză la prima titularizare sub comanda lui Postecoglou » Incredibil ce a urmat!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Decizia luată după ultima încercare a lui Nicușor Dan de a debloca legea ...
Libertatea
Mirabela Grădinaru, la Kiev în locul lui Nicușor Dan. Analist: „Constituția ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP face o acuzație gravă în scandalul Legii Salarizării. Ce intenție spune ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
V-am dat de cateva ori 5-0 in competitii care conteaza :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am plecat si eu la meci. ***. FORZA STEAUA!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si cel mai prost fan se anunta a fi chiar tu
Bai prostalaule, esti singurul care aduna scorurile din doua meciuri ca sa te dai destept! Si iti mai dai si replica singur! Milițian prostalau..
Noroc ca Craciunescu nici nu mai arbitreaza, nici nu mai conteaza in arbitaraj.Cum sa dai rosu la benzar ?. Doar digi mai apeleaza laCraciunescu, care cu aberatiile lui indeparteaza spre Telekom suporterii. Singur Tudor nu este criticat,lui i se gaseste oricand, orice scuza. Daca ar fi dupa craciunescu, Ov. Hategan ar sta tot timpul suspendat, ca nu il suporta, odata din invidie, pentru palmares, apoi pentru o luare de cuvant, la arbitrii. pe care Craciunescu o considera cauza eliminarii lui. Hategan e delegat la Benfica-Barcelona, iar Craciunescu e "de-legat" la DIGI.
De data aceasta arbitrajul a fost la inaltime. Degeaba s-au dat cu curul de pamant cei de la LPF sa faca un avantaj lui dinam0, a jucat la o saptamana iar Steaua la trei zile. Tot Steaua a castigat !
Ca_cateii sa fie fericiti ca au scapat doar cu un gol incasat, in afara de 11m ratat Steaua a mai avut 3-4 ocazii imense de gol.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FORTA STEAUA, SPERANTA SI MANDRIA ROMANILOR, restul?, resturi...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.