Alte știri din fotbal
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
0
CFR Cluj, DEZASTRU financiar: datorii de peste 25 de milioane de euro, doar 10.000 de euro profit pe transferuri!
1
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
11
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
2
Știri din fotbal internațional
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Reacția căpitanului după catastrofa italienilor de la Zenica: „Viața îi răsplătește pe cei care dau totul!”
0
Scene curioase în conferință: s-a infiltrat și l-a avertizat pe selecționerul Argentinei: „Vreau să fii pregătit!”
0
Corriere della Sera dictează o revoluție în Italia: „Adio celor peste 30 de ani! Italia reîncepe de la acești patru”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ambuscadele care i-au lăsat fără cuvinte pe instructorii aliați: cum au ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Fscb isti totii sunteti plătiți sii un grup de interese.Oricum didica este o puscarie de antrenor bravo lui ca are antrenor principal pe jiji.jiji mare antrenor ai fost
mda.. victorie cu 1-0 impotriva slujitorilor din ghiveci, dupa un meci slabut.. 3 puncte, astea conteaza..
Ne-am batut singuri.
Yeeeeeeeeer! Forta Steaua, Forta Steaua, Ole, Ole!
Ne-au bătut ăștia nemeritat. dar ăsta-i fotbalul și de aia îl iubim. :))
nu a batut steaua azi, ne-am batut singuri. noi trebuia sa luam bataie doar pe faptul ca l-am bagat pe Bokila in teren.
Albu sibiu .
joaka rinamo *** !:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum sa-l bagi pe bokila bai miriuta? Sa joci in 10?
Domnul Pintilie, repet întrebarea: de ce nu recunoașteți că sunteți fan cfr cluj? E rusine ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.