Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Whatever!
Si cand noi jucam mai bine ai pierdeam cum era? Vezi... Rezultatul ramane, nu ratarile
Ati fost pe tabela mai buni. Felicitări:)
eu merg pe principiul ca prostia se plateste. si Real a jucat mai bine ca Betis si a meritat sa piarda 100%. nu compar situatiile ci doar principiul. si cu Craiova am avut 2-0 si am scos cu mare noroc un egal. un alergator de 100m care il pune singur 2-3 piedici nu o sa merite in veciii vecilor sa castige cursa.
A greșit antrenorul nostru. are circumstanțe, zic eu. E primul lui meci ca antrenor la Dinamo.
Pai era si normal, mercenarii straini sunt ieftini si la indemana pentru un club cu finante subtiri ca Dinamo. Dar Steaua are in echipa si tineri de valoare, si straini de valoare. Practic poate alinia la ora asta doua echipe la fel de bune, lucru pe care nici CFR nu il poate face. Imi plac foarte mult Man si Florinel Coman, sunt jucatori de mare perspectiva!
Tanase zero barat si azi...
era greu sa dai acolo pe colt....penedo ala mi se pare praf ca portar, serios....are doar bulan
ba i-am batut cu 3 copii in teren! man, caman si nedelcu! dupa a intrat si tanase, nici popescu nu e prea batran. i-am batut cu copiii....cam rusine asta
eu am fost singurul de pe gsp care am spus inca de ieri ca rinamo o sa pice fizic dupa minutul 60. aia asa fac la toate meciurile. *** sunt zero barat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.