Alte știri din fotbal
Ioan Ovidiu Sabău a confirmat negocierile cu FRF: „A fost apreciată munca”
0
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
1
Ministrul Apărării Naționale a schimbat prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Ultima decizie”
1
Bogdan Stelea îl avertizează pe Ionuț Radu: „Se gândea cineva vreodată că va dispărea atât de repede?”
0
Știri din fotbal internațional
Ce șoc ar fi! Italia, amenințată că va pierde organizarea EURO 2032
0
O raritate absolută în antrenorat » S-a demis singur, apoi s-a răzgândit și s-a reangajat după 20 de zile
0
Joan Laporta, atac la Real Madrid: „Există un interes foarte obscur în joc”
0
300.000 de euro pentru un pariu nebun, după calificarea la Mondial: „Berea e din partea mea!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Jucam cu un om in minus. Bokila .
***. EGALAM..PARIEZI?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce conteaza ca eram pe ei cand Romera face ce face ? si Anton e iesit total din meci si din cam toate meciurile de cand a revenit la Dinamo. oricum o dai sunt greseli individuale peste greseli individuale si cand gresesti asa de mult meriti sa ti-o furi.
kovacs la orice faza ii baga in meci, le tot da lovituri libere....f frumos
mi se pare mie sau malangu joaca bine doar cu steaua?
Tu esti sigur ca te uiți la meciul asta? Sau la unul mai vechi pe net?
fugi si intoarce sarmalele!:))
Hanca sa se pregateasca de studio . Sa vorbeasca de ce am pierdut . E bun de gura .
Faza golului a pornit de la Anton, o pasă greșită a dus la o fază fixă nedorită. Când eram pe ei, las-o, te rog.
Digi o avea o politica a postului ... Dar de ce Telekom se lasa compromisa de proprii angajati (ca doar nu or fi slujitori de-ai lui Gigi), Enachescu & Gradinescu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.