Alte știri din fotbal
Decizia finală! » Adrian Mihalcea a anunțat la GSP Live unde va antrena: „Am pus următoarele condiții”
0
S-a aflat suma! Clauza colosală din contractul lui Daniel Pancu
0
Antrenor exclus pe viață de UEFA, după ce și-a filmat pe ascuns jucătoarele
0
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
3
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Vedeta Antenei 1, prezență inedită în sala de kickboxing » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Românii plătesc facturi record în luna mai. De ce listele de întreținere au ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
Ti-a placut bai ***? :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ete. mă! Unu la zorro! :))
Esti printre cei mai vechi de pe aici, ar trebui sa gasesti raspunsul fara ajutor.
Maine joaca rusinea la Ploiesti.
Jiji e la cutia valori, bagă vreo doi FOTBALIATORI la scuteală, pe termen scurt. :))
Dinamo joaca absolut incantator: 0 suturi la poarta, 0 suturi pe poarta fireste, 0 cornere, 0 goluri.. Joc excelent de aparare.. Apara locul 7 :)))))
gigi se roaga in acest moment la un extras de cont si urmareste in paralel o caseta vhs cu jucatori promitatori ieftini de la rivale.
Citeste ce ai scris si vezi daca are vreo logica. Cat despre ura fata de dinamo....de unde ai scos asta ?
Jucăm spectacular, dar globulii nu se prind. :))
La cum joaca, Dinamo sigur ii face campioni pe tractoristul Vojnovic si pe aerianul Ghomsi.. :)))) campioni la ineficacitatea de pe teren propriu, campioni in Cupa Marbella.. oare prinde play-off-ul? noi, fcsb-istii ne dorim din tot sufletul sa-l prinda.. macar sa avem si echipe slabe in drumul spre al 4-lea titlu consecutiv..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.