Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Ce zici fhithinkaule ,au pana magarusii !
Ca tu te hranesti din tomberoane...banuiam, dar nu generaliza. Unii dintre noi, muncesc, au familii si o viata decenta.
Nu era în doliu?
bravo gsp ,stirea voastra mi-a oprit deranjamentele stomacale..........
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
KNUTY LABUŢA.....TU VB. DE HAGI.....PE EL IL STIE O LUME INTREAGA,A JUCAT LA MONDIALE,REAL,BARCELONA...TU CE FACI....STAI SI FACI LABUŢA:))
Seamănă un piculeț cu Simona Halep. Sunt două picături de apă. Părerea mea.
Are peugeot tau 407:))) Cat ai tragi de el trandafire?
Am uitat. Dar popescu gheorghe cand era căpitan la barcelona, a primit un bmw? Pentru că nu-i așa, trebuie să știm cu toții că popescu gheorghe, înainte de a-și face operații estetice și plantare de păr a fost căpitan la barcelona.
Deseara Ianis da golul victoriei pentru Viitorul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.