Alte știri din fotbal
Peluza Cătălin Hîldan continuă protestul: „Trebuie să se supună!”
0
„Ați discutat cu Mitriță?” » Ce a răspuns Hagi: „Când un jucător ia această decizie, ce să mai faci?”
0
Nu crede în Marius Baciu ca antrenor: „E prietenul meu, dar e proiect eșuat pentru FCSB!”
0
Ce a enervat-o pe Anamaria Prodan la numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Nu cred asta!”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool, Chelsea și Man United, la coadă pentru căpitanul lui West Ham
0
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Bai frate,cand il auzi cum vorbeste,zici ca a antrenat Inter,Juve , Bayern...dar se mai gandeste (in timp ce isi scoate ceara din ureche cu cheia de la masina)...daca sa aleaga intre Barca sau Real...
Cum, Ninele, nu mai ești sultan? Acu' te visezi banul Craiovei...
Sumudica,e antrenorul de titlu, dacă Rotaru nu-l ia, înseamnă că nu vrea performanță la Craiova. Decât să place suporterii,mai bune să plece Rotaru.
Din păcate și ceilalți râd de Craiova. Cu Papură antrenor este greu. Nu știu dar pare ca acești oameni nu vor sa se facă ceva, nu vor performanță, și se dau la o parte din calea unora. Pai ce faceți nene, va bateți joc de suporteri? Eu dacă nu fac ceva nu am sa mai pun piciorul pe stadion la meciurile acestei echipe. Și cred ca toți ar trebui să facă asta. Nu suntem noi vinovați că-l dau afara pe Pițurcă și pe Mangia. Faci greșeli plătește, dar nu vă bateți joc de suporteri. A-ți spus ca voi vreți CL. Pai cum vreți asta! Când va dați la o parte punând pe Papură? Când nu sunteți în stare sa aduceți niște jucători buni? Când mama dracu va treziți. Pana la urma voi ați lua bani din transferuri nu noi suporteri. Noi doar dam bani de fiecare dată când venim la meci. Voi de ce nu dați bani. Doar de aceea ați luat echipa asta!
Ar fi o șansă extraordinara pentru Craiova dar pana se mai gândește Rotaru câteva săptămâni trece și campionatul asta.
Prostule, CFR Cluj e cunoscuta in toata Europa. Joaca in primavara europeana, dupa ce a invins Lazio, Rennes (de 2 ori) si pe Celtic. CFR e un nume in Europa. In schimb despre FC FCSB se stie doar ca nu sunt Steaua si ca patronul lor a fost la puscarie. Nu va mai ia nimeni in serios. Nu face nimeni oferte pt ''perlele'' voastre.
Adica in mintea ta de *** ala o sa prefere sa se bata la retrogradare in Turcia in loc sa joace in primavera europeana !!!????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O sa vezi tu jucatori ca Djokovic la echipa aia a ta no name cand zboara porcul !!
Hai Rotare adu-l pe Sumudica ... baga mana in buzunar si plateste-l, ca o sa iti scoti inmmit bani inapoi
Rotaru vrea doar sa stea intr-o pozitie nefireasca in fața fcsbului.... cine stie ce datorii o avea fața de becali de a facut din Craiova , echipa doua a fcsbului... bleah , dă-i dracu' pe amândoi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.