Alte știri din fotbal
Antrenorul din Liga 2 a demisionat după eșecul de sâmbătă
0
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 din play-out » Reușită superbă, direct la vinclu
0
Costel Gâlcă, întrebat dacă ar prelua naționala României: „Toți ne dorim”
0
Andrei Coubiș, înainte de Rapid - U Cluj: „Fotbalul e ciudat”. Plan uriaș pentru 2026
0
Știri din fotbal internațional
Dezvăluire scandaloasă din vestiarul naționalei » Ce pretenții ar fi avut milionarii Italiei înaintea barajului din Bosnia!
0
Emoționant: omul care a dat semnalul trezirii pleacă din Premier League după 4 ani. „Îmi va fi tare dor”
0
Buget sporit de transferuri pentru Cristi Chivu! » „Inter poate da câteva lovituri importante în mercato”
0
„Triplă” reușită de Erling Haaland în Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Stai linistit....parafrazand..."He never wals alone"......mai "navigheaza" pe aici si o sa vezi "specimene" asemanatoare si din alte tabere..........deh,fiecare se exprima cum vrea si poate,doar ne-am castigat??? acest drept!
Vizionare placuta.....ceva deosebit????
Hai sa fim corecti, in Ghencea e "seceta" mare. Stii si tu cine este seful diliilor pe aici, un stelist. valahul parca-i zice.
Pe Ceppelini a platit Cagliari 2.5 milioane de euro in 2011.
Socant pe naiba...asta inseamna click-uri cu miile...rating si in final bani. Mare mirare daca scursurile astea gen 3*** nu o fi vreun retard din redactie. Vad ca posteaza incontinuu dar la nr. de postari tot 0 ramane.
Anul asta avem SI atacanti in forma.....fundasii sunt doar un bonus!!!!!!!!!!!!:D Lucasz tata,ramai la Steaua....doar vezi cat de bine iti merge...:)
Ai mai spus. Tu prinzi greu si uiti repede.
Gata,o seara buna la toti,ma bag la un film.
ce bine a cazut blatul cu U,la fix,ogararu duce mai departe traditia inceputa de femeia mop
Ipotetic vorbind:daca U e slUguta noastra....voi ce sunteti>>>>>:P
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.