Alte știri din fotbal
Surpriză! FCSB a votat cu Dinamo într-o funcție-cheie la FRF: „O să dezvălui totul”
0
MM Stoica, dezgustat de circul de la alegerile FRF: „Faze penibile, ăla nu mai știa de capul lui”
0
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Știri din fotbal internațional
Lionel Messi, 900! Dar părăsește competiția
0
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
Trump amenință cu distrugerea zăcământului iranian South Pars dacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Încă o reformă blocată în Coaliție: comasările de instituții au rămas o ...
Libertatea
ai gresit conturile maestre :))))))))))
Nici macar eu nu sunt nascut la km zero . Sunt nascut la km 2 . Totusi luam micul dejun destul de des la subsol la autoservire la Intercontinental care se află exact la 237 de metri de borna zero .
: ))))))))))))))))) ! Asta n-o stiam !
tu ce zici, o sa vina?
Succes :)) Noapte buna!
Mä tu ai dreptate, e nevastä-sa bat-o vina ! :))
cu o ppaula bleaga!:)
Noapte buna ... in sfarsit m-au trimis turcoaicele la somn .. sa o visez pe numarul 8 . :)))
Amice eu imi daeam cu pudra de corp Denim in anii 70 . Capiscii ? Oricum in ultima zi a lunii o sa par cu un set de poze cu mine si su frumosul meu oras Seattle . O sa pozez linga Microsoft, Boeing, Starbucks, etc..si o a pozez si la mormintul luipapagalul ala de karatist . 16 Iulie 2012, 23:01 • Imi place (0) • Comenteaza • Raporteaza
Este chiar el, vezi ce gagiu meserias e ? Cu cine seamänä ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.