Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Bai pasparos taverna tu esti cam zgircit la Like-uri in ce ma priveste . Fii DOMN ca botizan .. )) !
Meci făcut ptr. Dinamo, luni trebuie să batem Chiajna, of, ce penibil sună îndemnul!
Ba don avocado chiar crede ca a luat 200 de Like-uri atunci !! Pai niciodata nu sunt 200 de useri pe acelasi articol mai ales la un meci de nimic !!! Oricum recordul a fost inregistrat si va ramine in istoria LIKE-urilor ..)) !
amigo, mai inainte de a fi avocat am fost procuror. si nu te-as fi sfatuit nici eu si nici altcineva sa incapi pe mainile mele. bine, tu ai fost un infractor mai marunt, n-ai apucat sa ai mari conflicte cu legea penala..))) ai avut doar amenzi pentru tulburarea linistii publice, amendatule ce esti !
el este prea prost sa se prinda...:)
"ei" care?:)
asa usor te convinge si ploiesteanca ca-i fata mare ...la urechi !ba ,daca-i din Ploiesti este taranca,spune tu sincer Pinocchio ,ca deh ,tu nu minti ,rar!
Ba ? Botizaneeeeeee ? Da-mi ba un Like sa te intrec si pe tine si pe don avocado !! Fii DOMN nu fi taran ca eu ti-am dat Like !
Cred că e invers în România.
Îți dădusem bă deja ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.