Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Asta am vazut si eu,Ando a retras echipa,bine,i-a iesit rezultatul si as vrea sa faca asta si cu CFR sa vedeti voi daca mai castigati !!
Pleacă, mă. vis urât. :))
golurile au venit logic, a fost presiune mare, constanta, in fata avem jucatori periculosi, asta e adevarul. dar na, jocul greseala asteapta. sunt niste chestii ciudate la echipa asta, nu inteleg de ce Andone e asa fricos dupa ce echipa ia avans pe tabela. pai chiar atunci trebuie sa devii relaxat si mult mai inspirat, cine a jucat futbol pe bune, stie ce spun ! una e sa fii crispat, uite domle, ce ziduri si cazemate in fata mea.. alta sa joci cu 2-3 la zero pe tabela, cu spatii mult deschise... se putea face si 4-5 la zero, dupa cum decurgeau ostilitatile pana prin min. 60. dar daca generalul suna goarna retragerii... asta e.
De ce as fi "valahul"? Sa inteleg ca e singurul din toata tara care nu suporta echipa Militiei?
Neah, să scrii opinii fără să fii tras de mâneca subiectivismului. Nimic mai mult, amice.
mimamo a avut terenul suspendat? porti inchise? ***? pare gol in imagini de aia intreb
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La modul cel mai sincer, da
salut. nu stiu cum joaca Poli, domnule, nu i-am vazut absolut deloc pana acum, dar sincer, pe mine nu m-au impresionat decat de prin min 60 cand Ando le-a indicat retragerea la cei 3 mijlocasi. in loc sa schimbe 1-2 din ei, el le cere sa se retraga. pai mai frate, daca cedeaza mijlocul, inlocuiesti, avea pe serban pe banca, pe hanca. dar mentii formula de joc si presiunea continua pe adversar. normal ca orice echipa, invitata sa atace, nu sta pe ganduri. si uite asa, din pamant din iarba grena iese de o ciunga doua. puteau sa mai inscrie o data, desigur ca la faze cu noroc, totusi, asa cum a fost si la golul lor. dar la 3-2 meciul se complica fara doar si poate. in final, cu putina sansa (am avut si destula nesansa in aceste meciuri de pana acum), s-a mentinut tabela pentru o victorie, indiscutabil meritata. dar, repet, Andone nu si-a pregatit corect mijlocasii, nu sunt apti sa duca 90 de minute in 4-3-3 , cu exceptia lui nistor, care e obisnuit de mult cu sistemul asta alert. palici in schimb, sau varful falas, rotariu si chiar lazar, dau rateuri la un moment dat. probabil nu ar strica sa schimbe sistemul, sa compacteze mijlocul. un 4-4-2 e mai indicat la ce jucatori are Dinamo. sau uneori, un 4-1-4-1, daca scorul permite sa joci cu 1 inchizator, cum era azi de pilda.
sigur nu esti valahu ?
arădean...felicitări pentru ce ați reușit până acum cu echipa voastră...mi-e dor de derby-urile alea incinse...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.