Alte știri din fotbal
„Carisma asta...” » E convins despre jucătorul lui U Cluj: „Domină, cel mai bun din România!”
0
Pas în spate pentru Costel Gâlcă în lupta la titlu?! » „Normal că nu putem câștiga așa”
0
Alex Dobre, după ce Nistor a vorbit despre salariile de la Rapid: „Asta îi transmit”
1
Răzvan Lucescu a aterizat de urgență la București » Mesajul transmis direct de pe aeroport
3
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a mai făcut un pas spre titlu și nu se ascunde: „Cu toții suntem vinovați de ceea ce se întâmplă”
0
Jurnaliștii din Italia, la picioarele lui Cristi Chivu: „Merită aplauze pentru asta” » Ce notă a primit antrenorul român
0
Ultima semifinalistă din Cupa Angliei, decisă la penalty-uri » Meciurile din careul de ași
0
Inter A UMILIT-O pe AS Roma în derby-ul din Serie A » Chivu mai face un pas mare spre titlu!
4
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Cum l-au extras comandourile SEAL pe pilotul american rănit în Iran, de la ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
te stiam un tip obiectiv...dar vad ca te ia valul.... daca un gol norocos in min 93 sterge jocul penibil, e grava situatia ma gandeam ca stii partea cu norocul...care nu tine la nesfarsit....pai nu aveti trei suturi pe poarta, va aparati ca la Rovine, antrenorul face schimbare in min 91 la 1-1 sa traga de timp....si voi inchideti ochii?....nu ma mira ca-i dati dreptate lui Negoita ca v-au vandut unii jucatori cu ucrainenii....asa e.....:)
"Anul asta, va fi asa : Steaaua lupta la titlu, Dinamo nu poate dar o ajutam tot noi ! Nu de altceva, dar deja nu mai avem alte variante de supravietuire." Citat din fratii Becali.
tu ai vazut cat valoreaza lotul alora?
USL e mai rau decat PD-L! de aia ziceam, ca ori toti, ori nimic. eu unul nu as iesi in strada sa dau jos PD-L-ul ca sa revina PSD si PNL, tradatorii de neam.
da Ibrahimovici in minutul 90 si te scapa de belele:))
aia care striga BLAT,,,,, sunt mereu aceeashi pe jsp.ro,,,)))
Poate că nu ! Poate că da ! Poate egal ! Dar tot ii eliminam !!!
Asta asa este, insa eu cred ca, poate cu exceptia CFR-ului, nu e posibil ca o alta echipa din Romania s-o elimine pe Metalist. Poate gresesc...cine stie. Ideea e, asa cum ai subliniat si tu, ca fara bani nu poti obtine nimic.
am laudat aceasta echipa dupa meciul cu cfr si chiar dupa primele 2 etape. desi adversarele din acele etape au fost echipe modeste. trebuie sa-mi exprim dezamagirea de data asta. caci pot sa consider, ca om ce a asistat la peste 800 de meciuri ale cainilor, ca asta seara, live, am avut prilejul sa vad una dintre cele mai jalnice prestatii biancorossi Ever. e drept, sunt bucuros pentru reusita lui tucudean. dar nu pot sa nu remarc faptul ca echipa nu merge. formulele de joc nu exista. relatiile de joc nu exista. si de fapt, vreo 5-6 jucatori nu exista. garantat, daca lucrurile nu se repara urgent, dinamo va fi echipa de pluton in acest sezon.
:))Epic.:))Stiu unde bati!=)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.