Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, despre triumful Craiovei: „Și dacă voiam să regizăm...”. Legătura cu marele Franz Beckenbauer + Mesaj pentru Aurel Țicleanu
0
„Să nu uităm un lucru” » Ovidiu Ioanițoaia, prima reacție despre titlul Craiovei: „Riscăm să fim penibili”
0
Ilie Drăgan l-a recuzat pe arbitrul propus de TAS să judece procesul cu Răzvan Burleanu
0
Drumul Craiovei spre titlu » 10 momente decisive din play-off-ul Superligii
2
Știri din fotbal internațional
Incredibil! PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Here we go! Jose Mourinho a acceptat propunerea lui Real Madrid și revine pe „Bernabeu”
0
A plecat de la Real Madrid din cauza conflictului cu Mourinho, iar acum e convins: „Va veni cu cea mai seducătoare față a sa”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
1
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
abia acum ai vazut? acea stea a fost in mata, bagata de un rusnac beat la 50 de ani dupa razboi si in feleul asta ai iesit tu, deci n-ai cum sa fii intreg la cap?
Mort este creierul tau !!
sa fim seriosi.sunt entuziasmati austriecii ca-i viziteaza o echipa de fotbal cu conducere puscariabila si antrenor dovedit blatist in germania?Vor vedea ei cand va trebui sa-si recupereze banii in conditiile in care steaua va fi exclusa din europa.
iti vazut? in dreptul inimii pe tricourile stelistilor este o stea rosie exact ca pe tancurile rusesti. se mai intreaba cineva acum cum a fost infiintata ?
Orice hotelier se bucura cand are clienti. Mai ales in perioada asta, de sezon mort. Clientii babani vin in iulie-august! In plus, cantonamentul e platit de televiziuni. Low cost. Da' cu ce caruta au zburat? Trei ore pana la Munchen?!? Pai, eu cand merg la Roma, cu Wizz-ul, in doua ore si jumatate sunt la barul lui Amedeo, cu un pahar de grappa baricata in fata!!!
ce faliment, amigo ? nici o sansa.... pai s-a dus sa-i apere tocmai infatuatul nr 1 al planetei, nesimtitul si lingaul de prin rang.
nu te crede valahul, el ii da intr-una din melita, ca o moara stricata.
falimentu' si-a pus in gand sa razbune iarba ! :)))))))))))
AI DREPTATE , DINAMOGAY ESTE IN FALIMENT. CU JUCATORI DE 2 ABNI,IN MAXIM 2 ANI RETROGRADEAZA SI SE DESFIINTEAZA DINAMOGAY. DINAMOGAY RUSINEA ROMANIEI.
falimentu-i paste si pe astia! mai au de vanzare ceva rautati,apoi uremaza cantonamente la snagov
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.